PŁYTKI SNOWDROPS

PŁYTKI SNOWDROPS

Cersanit to jedna z marek, której płytki ceramiczne można znaleźć w naszym sklepie internetowym Jeta.pl. Bogaty asortyment firmy obejmuje kilkadziesiąt kolekcji różniących się od siebie materiałem wykonania, formatem, kształtem, parametrami czy kolorystyką. Do wyboru są tu zarówno kafelki jednokolorowe, jak i pokryte różnego rodzaju wzorami, na przykład kwiatowymi czy roślinnymi. Na uwagę zasługują także płytki Cersanit stanowiące wierną imitację materiałów takich jak drewno, kamień czy beton. Kafelki polskiej firmy to doskonałe rozwiązanie do każdej łazienki, kuchni, przedpokoju, salonu, a także na balkon lub taras. Znakomicie sprawdzają się w domach i mieszkaniach, jak i hotelach, restauracjach czy biurach.

Płytki Snowdrops inspirowane betonem

Płytki Snowdrops do złudzenia przypominają naturalny beton. Sprawia to, że będą się świetnie prezentowały we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, loftowym oraz surowym. W skład serii wchodzą płytki podłogowe w formacie 42 x 42 cm oraz ścienne o wymiarach 20 x 60 cm. Kolekcja Snowdrops jest utrzymana w odcieniach szarości. To stonowana, ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody i dobrze komponuje się z większością kolorów. Uzupełnieniem serii jest mozaika o wielkości 20 x 20 cm. W linii Snowdrops można znaleźć także płytki pokryte motywem kwiatowym.

Płytki Snowdrops w surowym stylu

Płytki Snowdrops są niezwykle uniwersalne. Nadają się zarówno do łazienki, jak i kuchni, salonu czy przedpokoju. Jako że kafelki są mrozoodprone, znajdą również zastosowanie na zewnątrz - na balkonie, tarasie, ganku czy chodniku. Nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Płytki mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do pomieszczeń o intensywnym natężeniu ruchu. Tym, co wyróżnia kafelki z tej kolekcji, jest także odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowanie czy stłuczenie oraz łatwość w utrzymaniu ich w czystości.

Blog