PŁYTKI KEEP CALM

Wiele osób podczas urządzania łazienki najwięcej uwagi poświęca wyborowi armatury, odrobinę lekceważąc inne elementy wystroju. Oczywiście – odpowiednia muszla klozetowa, wanna czy umywalka są kluczowe w aranżacji łazienki, ale nie należy zapominać także o płytkach, zarówno tych naściennych, jak i podłogowych. Nie da się ukryć, że odpowiedni dobór płytek jest szczególnie istotny ze względu na powstającą w łazience wilgoć oraz skłonność do namnażania drobnoustrojów – z tych powodów płytki muszą być funkcjonalne i łatwe w czyszczeniu. To nie jest jednak jedyna kwestia – warto pamiętać także o tym, że stylowe płytki ceramiczne mogą diametralnie zmienić wygląd łazienki, nadając jej unikalnego charakteru. W poszukiwaniu wysokojakościowych płytek skorzystaj z usług salonów stacjonarnych lub sklepu internetowego JETA.

Dlaczego warto kupić płytki Keep Calm w salonie JETA?

Zależy nam na wysokiej jakości naszych usług, dlatego w sklepach JETA możesz liczyć na profesjonalną pomoc – czy to ze strony pracowników w salonach, czy też tych dostępnych pod numerem infolinii. Nie chcemy, by nasi klienci musieli się martwić niską jakością produktów, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz tylko i wyłącznie propozycje od najlepszych polskich i zagranicznych marek, za których solidność jesteśmy w stanie poręczyć. Wśród nich znajduje się firma Opoczno, obecna na polskim rynku od dziesiątek lat. Słynie ona z wysokiej jakości ceramiki, w tym chociażby płytek Keep Calm. Nazwa tej kolekcji nie jest przypadkowa – keep calm oznacza po angielsku „zachowaj spokój” i nie da się ukryć, że subtelny, jasny design płytek z tej kolekcji sprzyja odprężeniu się po długim i naprawdę ciężkim dniu.

Co wyróżnia płytki Keep Calm?

W kolekcji płytek Keep Calm znajdziesz zarówno kwadratowe, jak i podłużne płytki wraz z listwami, dzięki temu bez problemu dostosujesz aranżację do swoich potrzeb. W kolekcji znajdują się także drobne płytki mozaikowe, pozwalające na stworzenie czegoś wyjątkowego. Jeśli chcesz, możesz z powodzeniem połączyć jedne modele z innymi i uzyskać oryginalną kompozycję, dzięki której Twoja łazienka będzie jedyną w swoim rodzaju. Jasna szarość płytek Keep Calm w połączeniu z gładką, matową powierzchnią wygląda naprawdę uniwersalnie, dlatego sprawdzi się zarówno w klasycznych łazienkach, jak i tych zaaranżowanych w minimalistycznym, industrialnym stylu. W kolekcji znajdziesz płytki dedykowane na ścianę, a ponadto takie, które sprawdzą się i na niej, i na podłodze. Płytki Keep Calm nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Blog