PŁYTKI MIDAS MOZAIKI

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju płytki. Dla miłośników ciepłych, tradycyjnych powierzchni przygotowaliśmy modele o strukturze drewna w rozmaitych odcieniach. Do aranżacji nowoczesnych proponujemy natomiast wybór płytek imitujących marmur, kamień czy beton. Wśród dostępnego asortymentu wyróżniają się także barwne zestawienia i małe elementy mozaiki - nic tak nie zdobi łazienki, jak efektowne kompozycje na ścianach i podłogach.

Płytki Midas to kolekcje dla miłośników różnych stylów. Sprawdź aktualną ofertę i przejrzyj różnorodne wzory, kształty i kolorystykę płytek, z których można stworzyć aranżację w oryginalnym charakterze. Nasze biuro obsługi klienta służy pomocą zarówno podczas składania zamówienia, jak i w przypadku zwrotów, wymian czy reklamacji. A jeśli właśnie szukasz pomysłu na biznes, to być może zainteresuje Cię nasza oferta prowadzenia własnego salonu łazienkowego JETA? Pomożemy Ci na każdym etapie tworzenia biznesu i podzielimy się wiedzą, tak aby pierwsze kroki w drodze do sukcesu były łatwiejsze i szybsze.

Płytki Midas, czyli efektowne mozaikowe kompozycje

W łazience liczy się zarówno komfort użytkowania, łatwość utrzymania pomieszczenia w czystości, jak i wygląd aranżacji, z której chcemy być zadowoleni przez dłuższy czas. Jak wiadomo remont łazienki nie należy do przyjemności, a jej przemeblowanie nie jest tak łatwe, jak w przypadku innych wnętrz, choćby ze względu na stałe połączenia armatury i urządzeń sanitarnych. To dlatego urządzając łazienki, pragniemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy czuć się komfortowo latami.

Płytki Midas to szeroki asortyment różnego rodzaju mozaiki. Łatwość połączenia elementów sprawia, że prace montażowe przebiegają szybko i sprawnie, a Twój projekt nabiera efektownego wyglądu. W naszym sklepie znajdziesz mozaiki ceramiczne, szklane, stylizowane na stare powierzchnie czy z dodatkiem połyskujących drobinek kamieni mineralnych. Wśród kolorów mamy nie tylko różnorodne odcienie podstawowych barw, ale i błyszczące złoto, srebro i połączenia tworzące cieniowane powierzchnie płytek w różnym stylu. Wzory etniczne, glamour, industrialne albo dające optyczny efekt trójwymiaru to tylko niektóre z propozycji płytek Midas.

Midas - polska firma z tradycjami

Firma Midas działa na rynku już od ponad 25 lat i oferuje między innymi elegancką mozaikę łączącą klasyczny styl z nowoczesnym i kreatywnym designem. Polskie produkty są nie tylko wyjątkowe i atrakcyjne w wyglądzie, lecz także trwałe oraz łatwe do montażu. Jako polska firma, my również jesteśmy dumni z krajowych produktów najwyższej jakości, dlatego płytki Midas są w naszych kolekcjach stałą ofertą dla wymagających klientów, którzy poszukują niebanalnych elementów wykończenia wnętrz.

Efektowne mozaiki to również praktyczny sposób na wydzielenie stref łazienkowych, a płytki Midas dostępne w różnorodnym stylu i kolorach pozwolą wykorzystać takie możliwości zarówno w niewielkich łazienkach, jak i w dużych salonach kąpielowych. Polecamy wysokiej jakości płytki Midas dla każdego, kto szuka oryginalnych i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Nasza firma może pomóc Ci także na etapie projektowania łazienki. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej jeta.pl.

Blog