PŁYTKI GOBI

Płytki Gobi – elegancka okładzina w jasnym kolorze

Szukasz ponadczasowych płytek? Zdecyduj się na kolekcję Gobi marki Cerrad, w której znajdziesz kafle w subtelnie żółtym kolorze. Kolekcja składa się z płytek podłogowych i ściennych, a także stopnic. Produkty z tej serii mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Płytki Gobi sprawdzą się na elewacji, tarasie, ale też w kuchni czy salonie.

Kafle z kolekcji marki Cerrad cechują się mrozoodpornością, dlatego masz pewność, że wykorzystane na balkonie czy ścianach zewnętrznych przez wiele sezonów zachowują nienaganny wygląd. To kafle, które cechują się wysoką klasą ścieralności, dzięki czemu przez lata prezentują się tak samo estetycznie. Płytki Gobi przeznaczone na podłogę są antypoślizgowe, a dzięki temu bezpieczne w użytkowaniu. Kafle elewacyjne charakteryzują się strukturalną powierzchnią o matowym wykończeniu.

Jak wykorzystać płytki Gobi?

Płytki Gobi marki Cerrad charakteryzują się jasnym kolorem, który doskonale zaprezentuje się w klasycznym, eleganckim wystroju. Okładzinę możesz wykorzystać wszędzie tam, gdzie zależy Ci na uzyskaniu ponadczasowej aranżacji. Ciepły kolor płytek doskonale zaprezentuje się z bielą, a także z drewnianymi elementami wyposażenia. Płytki Gobi możesz zastosować na jednej ze ścian w salonie, na przykład na tej za telewizorem. Imitacja cegły doskonale sprawdzi się również w kuchni czy przedpokoju.

Płytki elewacyjne Gobi możesz zastosować na fragmencie ścian zewnętrznych, na przykład na dolnej części, tworząc w ten sposób niejako cokół. Dobrym pomysłem jest też wyłożenie poszczególnych ścian, na przykład tej przy garażu, drzwiach wejściowych, balkonie lub tarasie. Płytki Gobi w jasnym odcieniu dobrze zaprezentują się na budynkach eleganckich, klasycznych, na przykład z czerwonym dachem. Podłogowe płytki ceramiczne możesz wykorzystać do wyłożenia schodów wejściowych, tarasu lub balkonu. W sklepie internetowym JETA czekają na Ciebie również inne kolekcje płytek, na przykład przeznaczone do łazienki.

Blog