PŁYTKI MYSTIC CEMENTO

PŁYTKI MYSTIC CEMENTO

Nasz sklep internetowy Jeta.pl oferuje różnego rodzaju płytki ceramiczne renomowanych marek. Znajdziesz tu między innymi kafelki popularnej polskiej firmy Cersanit. Została ona założona w 1992 roku, a jej produkty są dostępne zarówno na rodzimym rynku, jak i w kilkudziesięciu różnych krajach. Asortyment marki obejmuje rozmaite kolekcje płytek. Poszczególne produkty z oferty różnią się od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i kształtem, formatem, kolorem czy stylistyką. Kafelki Cersanit to znakomite rozwiązanie zarówno do domu i mieszkania, jak i na balkon, taras czy ganek. Świetnie sprawdzają się w kuchni, łazience, salonie oraz przedpokoju. Godne polecenia są między innymi płytki Mystic Cemento.

Płytki Mystic Cemento

Płytki Mystic Cemento stanowią wynik inspiracji betonem. Materiał ten od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, loftowym oraz surowym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zastosować go również w nieco bardziej przytulnej aranżacji. W skład kolekcji Mystic Cemento wchodzą 3 rodzaje kafelków bazowych. Te gładkie, matowe, stanowią idealne rozwiązanie do minimalistycznych projektów, a te, które pokrywa błyszczący wzór lub organiczna struktura są sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego charakteru. Płytki marki Cersanit są dostępne w 3 rozmiarach: 29,8 x 59,8 cm, 42 x 42 cm oraz 60 x 20 cm. Kolekcję tworzą kafelki podłogowe, ścienne oraz dekory.

Płytki Mystic Cemento z gresu

Płytki Mystic Cemento są mrozoodporne. Sprawia to, że równie dobrze co w kuchni, łazience czy przedpokoju będą się sprawdzały na świeżym powietrzu - balkonie, tarasie, ganku lub w altanie. Kafelki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Do ich produkcji został wykorzystany wysokiej jakości gres. Materiał ten jest ceniony przez użytkowników za odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych.

Blog