PŁYTKI HARMONY

Płytki Harmony

Inspirowane betonem płytki Harmony to nowoczesne i trwałe materiały polskiej firmy Opoczno. Bazując na kolorze białym i szarym, producent oferuje dwa rodzaje płytek ścienno-podłogowych oraz mozaikowych. Poznaj też inne produkty tej znanej polskiej marki, które przygotowaliśmy w naszych stacjonarnych salonach łazienkowych oraz sklepie internetowym jeta.pl. Wykorzystaj szansę na uzyskanie darmowego projektu Twojej łazienki, który przygotują dla Ciebie profesjonalni architekci wnętrz. Wystarczy, że zrobisz zakupy za kwotę 3,5 tysiąca złotych netto, a otrzymasz nie tylko dodatkowy rabat, ale i projekt gratis. Możemy też zaoferować Ci wiele artykułów, które sprzedajemy jako ich wyłączny dystrybutor na terenie kraju. Poznaj bogaty asortyment sklepu internetowego JETA.

Płytki Harmony - kwintesencja nowoczesnego stylu urządzania wnętrz

Surowość betonu architektonicznego wkroczyła do wielu prywatnych, jak i publicznych przestrzeni. Używane w mieszkaniach, hotelach, restauracjach czy biurach tworzą doskonałą bazę do aranżacji. Płytki Harmony Opoczno są kwintesencją tego trendu. Ich gładka, matowa powierzchnia jest nie tylko bardzo efektowna, ale i praktyczna w utrzymaniu czystości. Ścienno-podłogowe płytki są dostępne w wersji jasnej „white” bazującej na kolorze białym oraz „grey” z przewagą ciemnej szarości. Obydwa kolory są nie tylko uniwersalne i często wykorzystywane przez architektów wnętrz do różnorodnych połączeń z innymi barwami, ale też ponadczasowe. Biały i szary kolor oraz imitacja betonowej powierzchni na płytkach Harmony doskonale eksponują dodatki zarówno z czarnego, jak i chromowanego metalu, a także z drewna czy szkła.

Płytki Harmony Opoczno do różnych aranżacji

Jeśli szukasz materiałów wykończeniowych, które mogłyby stanowić jednolite kompozycje we wnętrzach Twojego domu, jak i na zewnątrz, wypróbuj płytki Harmony Grey lub White. Wytrzymałe i odporne na plamienie kafelki są świetną propozycją do miejsc, gdzie potrzebne są trwałe produkty wysokiej jakości. Płytki wykonane z gresu szkliwionego są też odporne na niskie temperatury, dzięki czemu bez problemu przetrwają zimę na posadzkach balkonu, tarasu czy ogrodowej altany. Z płytkami Harmony w wersji mozaiki masz możliwość tworzenia różnorodnych kompozycji na ścianach czy podłogach, w tym także wydzielenia stref w pomieszczeniu, które służą do różnych celów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Polecamy również kolekcję Opoczno Delicate Stone inspirowaną kamieniem naturalnym i dostępną w dwóch modnych kolorach: białym i szarym.

Blog