PŁYTKI FINWOOD

PŁYTKI FINWOOD

W naszym sklepie internetowym JETA znajdziesz wysokiej jakości, estetycznie prezentujące się płytki ceramiczne o doskonałych parametrach. Nasz asortyment obejmuje produkty najlepszych marek takich jak między innymi Cersanit. To popularna polska firma założona w 1992 roku, której produkty są dostępne w kilkunastu krajach. W ofercie Cersanit można odnaleźć kilkadziesiąt kolekcji - zarówno nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Wchodzące w ich skład produkty mogą się różnić od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i kolorem, kształtem czy sposobem wykończenia. Znajdują zastosowanie w domach i mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje lub biura. Płytki Cersanit świetnie sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, salonach, przedpokojach oraz na balkonach i tarasach. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się między innymi płytki Finwood.

Płytki Finwood inspirowane drewnem

Płytki Finwood do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, z charakterystycznym dla niego usłojeniem i sękami. Sprawia to, że są niezwykle uniwersalne i dobrze sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Płytki tworzące tę linię mają wymiary 35 x 30 cm. To format, który nadaje się do niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeń. Płytki Finwood mają heksagonalny kształt, który nadaje im oryginalnego wyglądu i skutecznie ożywia aranżację pomieszczenia.

Heksagonalne płytki Finwood

Płytki Finwood mają matowe wykończenie, które nadaje im szlachetnego wyglądu i skutecznie maskuje znajdujące się na ich powierzchni zabrudzenia. Zostały wykonane z wysokiej jakości glazury. Materiał ten nie tylko elegancko się prezentuje, lecz ma również doskonałe parametry. Płytki z glazury są odporne na uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas ich codziennego użytkowania takie jak zarysowania czy pęknięcia. Tym, co je wyróżnia, jest także łatwość w utrzymaniu w czystości.

Blog