PŁYTKI BRĄZ

Płytka brązowa rustiko 300x300 gat.1 (0,72m2) gat.1
65,79 zł/m2 47,37 zł/op.(0.72m2)
Płytki Cerrad to wysokiej jakości klinkierowe płytki zewnętrzne które spełniają wszelkie wymagane prawem badania i atesty. Doskonale sprawdzają się jako ozdoba fundamentów i elewacji jak również materiał na okładziny okładziny schodów, tarasów. Płytki Cerrad charakteryzuje wysoka odporność na obciążenia, ścieranie, mróz oraz inne czynniki atmosferyczne jak również mała nasiąkliwość. Doskonała wytrzymałość tych płytek gwarantuje ich wieloletnią żywotność i piękny wygląd. W naszej ofercie płytki Cerrad występują w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych z których nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

PŁYTKI BRĄZ

Szukasz wysokiej jakości, elegancko prezentujących się płytek o doskonałych parametrach, które posłużą Ci przez długie lata, ciesząc oko i znakomicie sprawdzając się w każdych warunkach? Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego JETA! Oferujemy płytki ceramiczne renomowanych marek takich jak na przykład Cerrad. Godną polecenia kolekcją tej znanej polskiej firmy jest Brąz.

Płytki Brąz - co to za kolekcja marki Cerrad?

Co warto wiedzieć na temat płytek pochodzących z kolekcji Brąz? Są one utrzymane w ponadczasowym odcieniu gorzkiej czekolady, który nigdy nie wychodzi z mody. Kafelki te będą się dobrze sprawdzały w aranżacjach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Seria Brąz zawiera płytki podłogowe, ścienne, elewacyjne oraz parapetowe. Uzupełnieniem kolekcji są stopnice. Kafelki z omawianej kolekcji są niezwykle uniwersalne. Nadają się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na przykład na tarasie. Płytki Brąz są dostępne w kilku różnych rozmiarach. Do wyboru jest między innymi 30 x 30 cm, 30 x 14,8 cm czy 24,5 x 6,5 cm. Kafelki te nie tylko elegancko się prezentują, lecz mają też znakomite parametry. Są odporne zarówno na mróz, jak i ścieranie. Tym, co je wyróżnia, jest także wysoka klasa antypoślizgowości R10, zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania.

Klinkierowe płytki Brąz

Jak już zostało wspomniane powyżej, płytki Brąz są zaliczane do kategorii klinkierowych. Kafelki tego typu wytwarza się z gliny oraz piasku. Efektem tego jest charakterystyczna, czerwona barwa. Płytki klinkierowe są wypalane w bardzo wysokiej temperaturze przekraczającej 1000 stopni Celsjusza. Sprawia to, że są odporne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych i mogą być z powodzeniem stosowane na świeżym powietrzu. Nie szkodzi im ani mróz, ani wysokie temperatury czy działanie promieni słonecznych. Klinkier jest materiałem twardym, a co za tym idzie - odpornym na uszkodzenia. Wyprodukowane z niego płytki nie rysują się i nie wyszczerbiają.

Blog