PŁYTKI RETRO BRICK

Płytki Retro Brick - trwałe i estetyczne wykończenie elewacji

Planujesz wykończyć elewację przy pomocy płytek? Zdecyduj się na model z kolekcji Retro Brick, w której znajdziesz kafle w różnych wariantach kolorystycznych. Ściany zewnętrzne domu są wizytówką całej posesji, wpływają w dużej mierze na wygląd ogrodu. Warto więc zdecydować się na sprawdzone rozwiązanie w postaci płytek klinkierowych marki Cerrad.

Oferujemy kafle, które będą idealnym sposobem na wykończenie budynku wyróżniającego się nowoczesnym kształtem. Płytki Retro Brick pasują też do eleganckich, klasycznych domów. Wiele zależy od tego, na jaki kolor okładziny zewnętrznej się zdecydujesz. Piaskowy, brązowy, a może wpadający w czerwień? Tak duży wybór sprawia, że bez trudu znajdziesz wśród płytek Retro Brick te idealnie wkomponowujące się w przestrzeń i pasujące do Twojego pomysłu na aranżację posesji.

Co warto wiedzieć o płytkach Retro Brick?

Płytki ceramiczne z kolekcji Retro Brick świetnie imitują cegłę. Są przeznaczone do stosowania na zewnątrz, dlatego charakteryzują się mrozoodpornością. Dzięki temu masz gwarancję, że nawet po wielu sezonach będą wyglądały doskonale. Płytki Retro Brick możesz zastosować na całej elewacji, co sprawi, że dom będzie prezentował się nietuzinkowo. Doskonale sprawdzą się też na fragmencie ściany, na przykład przy drzwiach wejściowych oraz tarasie.

Płytki w piaskowym odcieniu pozwolą Ci urozmaicić biały budynek z czerwonym pokryciem dachowym. Kafle wpadające w szarość doskonale zaprezentują się na nowoczesnym domu. Czy wiesz, że płytki Retro Brick możesz też wykorzystać w aranżacji wnętrza? Taka okładzina doskonale sprawdzi się wokół kominka w salonie. Możesz też wyłożyć nią jedną ze ścian w kuchni. Kafle w czerwonym odcieniu świetnie imitują cegłę, dlatego zastosujesz je nie tylko na elewacji, lecz także w roli urozmaicenia wnętrza urządzonego w industrialnym stylu. W naszym sklepie internetowym JETA znajdziesz więcej płytek, dzięki którym wykończysz nie tylko elewację, lecz także ściany wewnątrz domu, na przykład w łazience.

Blog