TEKA

Armatura Teka

W salonach łazienkowych JETA oferujemy bogaty wybór armatury łazienkowej, a także płytek ceramicznych. Przez 30 lat istnienia na polskim rynku nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami, dlatego wszystkie produkty dostępne w naszych salonach i na stronie internetowej jeta.pl charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Nieobcy jest nam nowoczesny design i sięganie po innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie z łazienek. Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność, że spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Jeśli planujesz remont łazienki, to zapraszamy do działu Inspiracje oraz na blog, w których znajdziesz pomysły i ciekawe aranżacje małych i dużych łazienek.

Teka armatura na co dzień w Twojej łazience

Wydając 3500 zł netto w salonach łazienkowych JETA, otrzymasz projekt swojej nowej łazienki całkowicie za darmo. Profesjonalni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrze, w którym będziesz się czuł dobrze. Będzie ono również funkcjonalne i estetyczne. Najnowsze trendy w modzie znajdziesz wśród bogatej oferty, jaką oferują salony JETA. Niektóre z produktów są na wyłączność, co oznacza, że można je kupić jedynie u nas. Cały szereg rabatów uzależnionych od wartości zamówienia sprzyja zakupom. Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać aż 2% zniżki na całe zakupy. Dodatkowo oferujemy transport zamówionych produktów całkowicie bezpłatnie przy zakupach powyżej 3500 zł netto. Jeśli na którymkolwiek etapie zakupu armatury Teka napotkasz na problemy, skorzystaj z usług naszego biura obsługi klienta. Możesz ten złożyć reklamację czy uzyskać informacje w innych tematach. Doświadczeni pracownicy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą i udzielają odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Armatura Teka, czyli deszczownica, baterie wannowe i systemy natryskowe

Podczas remontu łazienki możesz zacząć się zastanawiać nad instalacją ściennych baterii, zestawów natryskowych czy baterii podtynkowych. Armatura Teka oferuje je wszystkie. Głowice natryskowe w kształcie koła czy prostokąta, całe zestawy z baterią termostatyczną, które uprzyjemniają kąpiel w kabinie prysznicowej. Estetyczne baterie bidetowe czy same węże natryskowe. Bogactwo kształtów i rozwiązań umożliwi dobór odpowiednich baterii do Twoich potrzeb. Bez względu na model baterii wannowej czy umywalkowej możesz mieć pewność, że armatura Teka będzie Ci służyć bezawaryjnie przez długie lata. Baterie o zaokrąglonych kształtach, a także te kanciaste, które pasują do nowoczesnych wnętrz, zachwycą Cię jakością wykonania. Do umywalek nablatowych polecamy baterię wysoką Manacor. Z kolei do klasycznych umywalek z postumentem doskonała będzie bateria Formentera.

Blog