PŁYTKI NERINA SLASH

Przeprowadzasz gruntowany remont mieszkania? A może odświeżasz kuchnię lub łazienkę? W naszym sklepie JETA znajdziesz bogatą ofertę elementów do wnętrz, w tym również wyjątkowe płytki ceramiczne, które stanowią podstawę aranżacji wielu pomieszczeń. W aktualnym asortymencie proponujemy nie tylko popularne kolekcje, lecz także serie płytek o oryginalnej strukturze i kształcie, takie jak płytki Nerina Slash. Linia ta wyróżnia się stonowaną kolorystyką oraz ciekawą w dotyku formą, która sprawia, że doskonale sprawdzi się jako dopełnienie kuchni, łazienki, a nawet korytarza. Prezentowane w tej kategorii płytki Nerina Slash stanowią uniwersalne podejście do każdego nowoczesnego wnętrza i bez wątpienia wpłyną na podkreślenie jego estetyki.

Proste wykończenie wnętrz z płytkami Nerina Slash

Kolekcja obejmująca płytki Nerina Slash przypomina nieco surową i chłodną strukturę betonu. Choć wydawać by się mogło, że ,,sztywny" zarys nie przykuwa uwagi, to jego popularność tak naprawdę stale rośnie. Kolekcja ta cieszy się uznaniem dzięki doskonałemu dopasowaniu do wnętrz modernistycznych czy loftowych. Ponadto stanowi również idealne uzupełnienie nowoczesnych kuchni, które aranżowane są zgodnie z oczekiwaniami właściciela. Decydując się na płytki Nerina Slash, masz w zanadrzu ceramikę groteskową, z jednej strony tworzącą minimalistyczną przestrzeń, a z drugiej strony podkreślającą surowość całego wnętrza. Efekt końcowy zależny jest również od odcienia szarości i faktury płytki, dlatego w naszym sklepie JETA znajdziesz bogaty wybór ceramiki pochodzącej z tej kolekcji, aby jak najlepiej dopasować je do charakteru danej przestrzeni. Zachęcamy ponadto do sprawdzenia naszej oferty obejmującej płytki gresowe.

Płytki Nerina Slash do każdego wnętrza!

Zastanawiasz się nad wyborem tej kolekcji? Płytki Nerina Slash już przykuły twoją uwagę, ale nie wiesz, czy będą pasować do remontowanego przez ciebie wnętrza? Nie ma problemu. Możemy zagwarantować, że kolekcja ta jest odpowiednia do niemalże każdej aranżacji. Surowy beton to tak naprawdę forma, która pozwala na świetne dopasowanie do wnętrz małych i dużych czy minimalistycznych przestrzeni, ale i takich, w których dużo się dzieje. Płytki Nerina Slash pozwalają na tworzenie różnych połączeń, od zestawienia z drewnianymi elementami, po te metalowe. Forma tej ceramiki to również baza do łatwiejszego skompletowania dodatków, bo nic tak nie ułatwia projektowania wystroju wnętrza, jak element pasujący do wszystkiego. Ceniona jest przez uniwersalność, dlatego kolekcja ta jest wybierana do łazienki, kuchni, a nawet salonu.

Blog