PŁYTKI TARANTO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki TARANTO

Właściwe płytki powinny charakteryzować się odpowiednimi cechami, aby nie tylko ładnie wyglądały, ale również były funkcjonalne. W szczególności tyczy się to ceramiki stosowanej we współczesnych łazienkach. Oferta, jaką dysponujemy w naszym sklepie internetowym JETA, obejmuje właśnie taką ceramikę. Największą popularnością spośród asortymentu cieszą się płytki TARANTO, które znane są ze swojej wytrzymałości, ciekawej faktury oraz różnorodnego zastosowania. Płytki te zostały stworzone przez polskiego producenta Paradyż, ceniącego sobie najwyższą jakość ceramiki codziennego użytku.

Płytki TARANTO - gres, mozaika i wyjątkowy dekor

Wybór właściwej ceramiki nie należy do prostych, jednak znacznym ułatwieniem jest wybranie ich z tej samej serii. Kolekcja TARANTO została zaprojektowana nie tylko z myślą o podłodze w łazience, ale również o ścianach i ich właściwym ozdobieniu. Wybierając tę właśnie serię, masz do dyspozycji pasujące do siebie mozaiki, gresy, ale i dekory, które świetnie się uzupełniają, tworząc spójną całość. Dopasowanie ich do siebie jest banalnie proste, a ty zaaranżujesz swoją łazienkę w najłatwiejszy dla siebie sposób. Płytki TARANTO to nowoczesna i ponadczasową kolekcja, bez problemu wpasuje się do współczesnych wnętrz.

Ciekawe wykończenie łazienki prostymi płytkami TARANTO

Ceramika, w szczególności proponowane przez nas płytki TARANTO, znane są ze swojej prostej formy i oryginalnej kolorystyki. Ciekawe przejścia pigmentu po całej powierzchni płytki tworzy efekt, który przykuwa wzrok. Dekor komponuje się doskonale z różnymi płytkami, dlatego decydując się właśnie na kolekcję TARANTO, możesz go dopełnić ceramiką z tej samej serii albo z innych. Również bez problemu uzupełnią ścianę w jasnym kolorze, tworząc ciekawe odstępstwo od panującej obecnie mody. Niezależnie jednak, jakie płytki z kolekcji TARANTO wybierzesz, doskonale odmienią remontowaną przez Ciebie przestrzeń.

Blog