PŁYTKI MYSTERY LAND

PŁYTKI MYSTERY LAND

Potrzebne są Ci wysokiej jakości płytki ceramiczne do domu lub mieszkania? Koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego JETA! Znajdziesz tu kafelki najlepszych marek, co do których możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas, ciesząc oko i doskonale sprawdzając się w każdych warunkach. Na uwagę zasługują między innymi kafelki popularnej polskiej firmy Cersanit, która na rodzimym rynku działa od ponad 30 lat. Oferuje ona płytki do łazienki, kuchni, salonu, przedpokoju, na taras, balkon czy ganek. Mogą być utrzymane w stylu klasycznym lub nowoczesnym i mieć różny format, kształt oraz kolor. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się płytki Mystery Land.

Płytki Mystery Land w odcieniach szarości

Płytki Mystery Land przypadną do gustu wszystkim miłośnikom wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym. Stanowią połączenie jasnej szarości oraz grafitu. W skład kolekcji wchodzą między innymi 2 płytki bazowe w rozmiarze 20 x 60 cm. To uniwersalny format, który dobrze sprawdza się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach. Na uwagę zasługuje tu w szczególności płytka o niejednorodnej kolorystyce i oryginalnym wybarwieniu, która w zależności od oświetlenia zmienia nieco swoją barwę. Seria Mystery Land składa się również z efektownych, przykuwających wzrok dekorów - czy to pod postacią mozaiki, czy w formie wielobarwnego patchworku. To sprawdzony sposób na ożywienie pomieszczenia i nadanie mu niebanalnego charakteru.

Płytki Mystery Land o znakomitych parametrach

Płytki Mystery Land marki Cersanit mają 4 klasę ścieralności, co sprawia, że bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach o intensywnym natężeniu ruchu. Dzięki temu, że są mrozoodporne, znajdują zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych takich jak łazienka czy kuchnia, lecz również na zewnątrz - na balkonie lub tarasie. Do niewątpliwych atutów tych kafelków można zaliczyć także to, że są odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu.

Blog