CATALANO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

CATALANO

Łazienka to nie tylko miejsce, w którym przeprowadzana jest codzienna toaleta, ale również strefa relaksu dla Ciebie oraz Twoich najbliższych. Warto więc zadbać o jej odpowiednią aranżację, w czym pomoże Ci armatura łazienkowa Catalano. Ten włoski producent uznawany jest dziś za jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a jego wyroby zdobią łazienki w domach, restauracjach i hotelach na całym świecie.

Catalano, czyli włoskie wyposażenie łazienek dla wymagających

Firma Catalano powstała we Włoszech, a jej armatura łazienkowa towarzyszy nam już od ponad 50 lat. Jako jedna z pierwszych wprowadziła tak wysokie standardy jakości, które dzisiaj stanowią wzór dla innych marek. Jej specjalność to ceramika łazienkowa dostępna w różnych wariantach kolorystycznych, która tworzona jest wyłącznie z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i wykańczana naturalnymi barwnikami.

Co znajdziesz w ofercie Catalano? Umywalki łazienkowe, miski zawieszane, deski oraz inne elementy wyposażenia łazienek, które pozwolą Ci z jednej strony zyskać maksymalny komfort, a z drugiej stworzyć unikalny i niebanalny wystrój w swojej łazience. O wyjątkowości produktów włoskiej marki decyduje sposób produkcji – ceramika wytwarzana jest ręcznie, a nie maszynowo, dlatego każda umywalka Catalano jest wyrobem wyjątkowym i spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Szeroki wybór ceramiki łazienkowej Catalano w sklepie Jeta

W Jeta pragniemy wychodzić naprzeciw potrzebom osób prywatnych oraz właścicieli hoteli, restauracji czy firm, pragnących aranżować łazienki w wyjątkowy sposób. Dlatego przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę na armaturę łazienkową Catalano, która dostępna jest w wielu wariantach, kształtach i odmiennych kolorach. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie!

Blog