PŁYTKI GRAFITOWA

Płytki Grafitowa – idealne do nowoczesnej aranżacji i nie tylko

Płytki są doskonałym materiałem wykończeniowym do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Modele w ciemnoszarym kolorze świetnie zaprezentują się przede wszystkim w nowoczesnej przestrzeni. W naszym asortymencie znajdziesz płytki z kolekcji Grafitowa. To kafle, które znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Kolekcja obejmuje oprócz płytek szkliwione parapety, które również wyróżniają się grafitową barwą.

Płytki Grafitowa możesz wykorzystać w różnych pomieszczeniach. Doskonale zaprezentują się w salonie oraz kuchni. Zaletą okładziny jest błyszcząca, gładka powierzchnia, w którą nie wnikają zabrudzenia. Dzięki temu sprawnie wyczyścisz płytki, co jest szczególnie ważne, jeśli planujesz wykorzystać je w kuchni, gdzie będą stale narażone na plamy. Grafitowa okładzina ciekawie zaprezentuje się również w przedpokoju. Kafle w ciemnym odcieniu szarości pasują przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, ale w odpowiednim zestawieniu z innymi elementami aranżacji mogą też stworzyć elegancką przestrzeń.

Płytki Grafitowa – materiał do ozdobienia elewacji

Płytki Grafitowa marki Cerrad cechują się mrozoodpornością. Niewrażliwość na niskie temperatury sprawia, że okładzina przez wiele lat zachowa estetyczny wygląd. Możesz więc bez obaw wykorzystać ją na elewacji. Płytki ceramiczne w ciemnoszarym odcieniu rewelacyjnie zaprezentują się na budynku o nowoczesnym kształcie i z popielatym pokryciem dachowym. Okładzinę możesz wykorzystać na fragmencie ścian zewnętrznych, na przykład tworząc pas w ich dolnej części. Przy pomocy płytek wykończysz również ścianę przy tarasie, garażu czy drzwiach wejściowych.

W asortymencie naszego sklepu internetowego JETA czekają na Ciebie również inne warianty kolorystyczne płytek, które wykorzystasz na elewacji. Przygotowaliśmy też duży wybór kafli przeznaczonych do wnętrz. Znajdziesz wśród nich materiały wykończeniowe idealne do łazienki urządzonej w dowolnym stylu.

Blog