PŁYTKI STAY CLASSY

PŁYTKI STAY CLASSY

Nasz sklep internetowy JETA oferuje płytki ceramiczne najlepszych producentów. Na uwagę zasługują tu między innymi kafelki popularnej polskiej marki Cersanit. Klienci mają do wyboru kilkadziesiąt kolekcji różniących się od siebie wymiarami, kształtem, materiałem wykonania, kolorystyką, wzornictwem, czy stylistyką. Dostępne są tu zarówno płytki klasyczne, jak i te utrzymane w stylu nowoczesnym. Stanowią połączenie eleganckiego wyglądu oraz doskonałych parametrów. Płytki Cersanit dobrze sprawdzają się w kuchniach, łazienkach, salonach, przedpokojach oraz na balkonach, tarasach czy gankach. To znakomite rozwiązanie do domu czy mieszkania, jak i do biura, restauracji czy hotelu. Na Jeta.pl znajdziesz na przykład modne płytki Stay Classy.

Płytki Stay Classy inspirowane marmurem

Płytki Stay Classy stanowią wierną imitację prawdziwego marmuru, z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Sprawia to, że będą się dobrze prezentowały we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz glamour. Kafelki są dostępne w 2 wersjach - gładkiej oraz strukturalnej. W skład kolekcji wchodzą płytki w formacie 42 x 42 cm, płytki ścienne o wielkości 29,8 x 59,8 cm, mozaika o wielkości 29,1 x 28,9 cm oraz listwa dekoracyjna o wymiarach 2 x 59,8 cm w odcieniu miedzianym.

Modne i praktyczne płytki Stay Classy

Płytki Stay Classy marki Cersanit nie tylko estetycznie się prezentują. Do ich niewątpliwych atutów zaliczyć można także znakomite parametry. Kafelki podłogowe mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do pomieszczeń o intensywnym natężeniu ruchu. Są mrozoodporne, co sprawia, że nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Płytki z kolekcji Stay Classy są również odporne na uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas codziennego użytkowania, takie jak zarysowanie czy stłuczenie. Tym, co je wyróżnia, jest także łatwość w utrzymaniu w czystości. Do tego celu wystarczy woda z dodatkiem łagodnego detergentu.

Blog