PŁYTKI GRAVITY

Płytki Cersanit Gravity

W naszym sklepie internetowym Jeta.pl możesz się zaopatrzyć w wysokiej jakości płytki ceramiczne renomowanych marek takich jak na przykład Cersanit. To popularna polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, której wyroby cieszą się dużą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Asortyment Cersanit obejmuje kilkadziesiąt kolekcji kafelków utrzymanych w różnych stylach. Mogą być wykonane z rozmaitych materiałów i posiadać różne wymiary, kształt czy kolor. Płytki polskiej marki dobrze sprawdzają się zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, restauracje, siłownie lub hotele. Godne polecenia są między innymi płytki Cersanit Gravity.

Granatowe płytki Cersanit Gravity

Płytki Cersanit Gravity przypadną do gustu wszystkim miłośnikom wyrazistych akcentów kolorystycznych we wnętrzach. Znaleźć można tu kafelki w spokojnych, stonowanych odcieniach szarości, jak i granatowe oraz takie, które stanowią wierną imitację drewna, z charakterystycznym dla niego usłojeniem i sękami. W skład serii wchodzą 3 wersje płytek; gładkie, z subtelnym, geometrycznym wzorem i mocno podkreśloną strukturą. Sprawia to, że będzie się doskonale sprawdzała w różnego rodzaju aranżacjach. Płytki Cersanit Gravity mają wymiary 59,3 x 59,3 cm, 24 x 74 cm, 18,5 x 59,8 cm oraz 1 x 74 cm. To uniwersalne formaty, które nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Kafelki z omawianej kolekcji to znakomite rozwiązanie do każdej łazienki, kuchni czy przedpokoju.

Wytrzymałe płytki Cersanit Gravity

Co jeszcze warto wiedzieć na temat płytek Cersanit Gravity? Estetyczny wygląd to nie jedyna ich zaleta. Tym, co je wyróżnia, są dobre parametry. Kafelki mają rektyfikowane krawędzie, co pozwala na ich montaż z wykorzystaniem jedynie niewielkiej ilości fugi. W ten sposób można uzyskać jednolitą, idealnie gładką powierzchnię bez nieestetycznych wgłębień. Płytki te są również odporne na uszkodzenia.

Blog