PŁYTKI DAKOTA

Płytki Dakota – ponadczasowy materiał wykończeniowy na elewację

Szukasz sposobu na ciekawe wykończenie elewacji? Ściany zewnętrzne mają ogromny wpływ na wygląd całego budynku, a nawet posesji. Jeśli chcesz, żeby efekt był ciekawy, a jednocześnie materiał zachwycał trwałością, zdecyduj się na zastosowanie płytek. Przy ich pomocy możesz pokryć całą powierzchnię ścian lub wyłącznie ich część. W sklepie internetowym JETA przygotowaliśmy dla Ciebie płytki Dakota marki Cerrad. To kafle, które łączą w sobie różne odcienie brązu, dzięki czemu prezentują się tak nietuzinkowo.

Płytki Dakota wyróżniają się ponadczasowym odcieniem, który doskonale zaprezentuje się na nowoczesnym budynku znajdującym się w środku miasta. Brązowa okładzina pasuje też do przytulnego domu o klasycznym kształcie. Kolor płytek Dakota jest na tyle uniwersalny, że bez trudu zestawisz go z dowolną farbą na elewacji, kolorem dachu, drzwi czy okien.

Co warto wiedzieć o płytkach Dakota?

Płytki Dakota marki Cerrad świetnie imitują cegłę. Kafle te mają strukturalną powierzchnię i matowe wykończenie. Oczywiście są to płytki mrozoodporne, dlatego bez obaw możesz wykorzystać je na elewacji. Doskonale zaprezentują się jako urozmaicenie białych ścian zewnętrznych, dlatego możesz wykorzystać je, na przykład tuż przy drzwiach wejściowych. Dobrze zaprezentują się też na ścianie przylegającej do tarasu. Możesz wyłożyć nimi również dolną część domu, a górną pozostawić białą.

Płytki Dakota znajdą też zastosowanie w pomieszczeniach. Okładzina sprawdzi się w kuchni – możesz wyłożyć nią ścianę przy stole, żeby w ten sposób optycznie wydzielić jadalnię w dużym pomieszczeniu. Kafle imitujące cegłę sprawdzą się również jako urozmaicenie aranżacji pokoju dziennego lub przedpokoju. Płytki ceramiczne z kolekcji Dakota pasują do wnętrz klasycznych i przytulnych, ale skomponowane z odpowiednimi elementami przestrzeni mogą też stać się ciekawym sposobem na wykończenie nowoczesnego wnętrza. Sprawdź też inne płytki dostępne w JETA – oferujemy wiele propozycji okładzin do łazienek.

Blog