PŁYTKI MIODOWA

Płytki Miodowa – ponadczasowy materiał na elewację

Płytki to wytrzymały i estetyczny materiał, dlatego są tak chętnie wybierane na elewację. Ty również planujesz urozmaicić nimi wygląd zewnętrznych ścian? Zdecyduj się na kolekcję Miodowa, która zachwyca ciepłym, ponadczasowym odcieniem. W tej serii marki Cerrad oprócz płytek znajdziesz parapety, co pozwoli Ci uzyskać spójny efekt. Kafle z kolekcji Miodowa możesz wykorzystać zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku.

Płytki Miodowa charakteryzują się prostokątnym kształtem, dzięki któremu imitują cegłę. Ich uniwersalny, a jednocześnie ciekawy kolor doskonale zaprezentuje się zarówno na budynkach nowoczesnych, jak i klasycznych. Wiele zależy od pozostałych elementów – dachu, drzwi, okien czy odcienia farby, którą zastosujesz na części ścian zewnętrznych.

Dowiedz się więcej o płytkach z kolekcji Miodowa

Płytkę Miodowa możesz zastosować na dowolnym fragmencie elewacji. Kafle pomogą Ci podkreślić oryginalną bryłę budynku. Możesz zastosować je na ścianach przy balkonie, tarasie, garażu czy drzwiach wejściowych. Dobrym pomysłem jest też wyłożenie płytkami wyłącznie parterowej części domu, a pokrycie reszty ścian farbą, na przykład białą. Płytki z kolekcji Miodowa charakteryzują się mrozoodpornością, dlatego masz pewność, że będą przez wiele lat ozdobą elewacji.

Płytki Miodowa cechują się gładką, błyszczącą powierzchnią. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w roli okładziny w kuchni. Z gładkiej powierzchni kafli z łatwością usuniesz zabrudzenia, na przykład tłuszcz, który podczas gotowania pryśnie na ścianę. Płytki możesz też zastosować w salonie, gdzie sprawdzą się jako urozmaicenie aranżacji, dlatego warto wyłożyć nimi jedną ścianę, a pozostałe pokryć białą farbą. Kafle w miodowym odcieniu pozwolą Ci dodać wnętrzu przytulności. W naszym asortymencie znajdziesz więcej propozycji materiałów wykończeniowych w wielu wariantach kolorystycznych. Oferujemy między innymi trwałe płytki ceramiczne, które pozwolą Ci w ciekawy sposób zaaranżować łazienkę.

Blog