PARAWANY RADAWAY

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienek, wybierz parawany Radaway, które wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości na rynku. Dzięki ich zamontowaniu codzienna kąpiel stanie się znacznie przyjemniejsza. Produkty zróżnicowane są pod względem ceny oraz rozmiarów, gdyż zależy nam na tym, aby każdy klient wybrał model odpowiedni dla siebie. Radaway to renomowana firma oferująca wysokiej klasy wyposażenie łazienek. Ich wyroby cechuje doskonała jakość oraz atrakcyjny, nowoczesny design. Ponadto prezentowana armatura spełnia wszelkie standardy i może zostać z powodzeniem zastosowana w domowej łazience.

Parawany Radaway - funkcjonalne i przestronne

JETA to sieć salonów łazienkowych z ponad trzydziestoletnią tradycją, dlatego możemy się pochwalić rzeszą zaufanych klientów w całym kraju. Stawiamy przede wszystkim na rozwój - staramy się wciąż poszerzać ofertę o armaturę wykonywaną zgodnie z najnowszymi trendami. Parawany Radaway dostępne w naszym asortymencie odznaczają się wysoką jakością oraz przestronnością. Na rynku stanowią atrakcyjną ofertę, która sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od metrażu.

Szkło jest ponadczasowym materiałem pasującym do wystroju łazienki. Parawany zdają egzamin przede wszystkim w przypadku ograniczonego metrażu, gdyż pozwalają w efektywny sposób zagospodarować przestrzeń użytkową. Niejednokrotnie łazienki mają zbyt mało powierzchni, aby móc zainstalować w nich zarówno wannę, jak i prysznic. Świetnym rozwiązaniem jest wówczas funkcjonalny parawan Radaway, pozwalający cieszyć się dwoma sposobami kąpieli. To opcja również tańsza od klasycznej kabiny prysznicowej, jednakże wciąż estetyczna.

Parawany Radaway w Twoim mieszkaniu

Uczyń swoją łazienkę komfortową przestrzenią, która będzie funkcjonalna przez długi okres czasu. Parawany Radaway to nie tylko modny element, ale również praktyczne rozwiązanie dla mniejszych powierzchni. Dzięki nim łazienka zyska przede wszystkim na atrakcyjności, a zaoszczędzona przestrzeń może zostać zagospodarowana w odmienny sposób. Szklana tafla jest nie tylko estetyczna, ale również łatwa w codziennej pielęgnacji.

Salon JETA oferuje również darmowy transport i projekt łazienki dla zamówień powyżej kwoty 3500 zł. Kupując armaturę, zyskujesz również modną aranżację wnętrza. To wyjątkowa oferta, która pozwala zaoszczędzić pieniądze i urządzić łazienkę w atrakcyjnej cenie. Każdy produkt został przez nas dokładnie wyselekcjonowany, a wiele modeli znajduje się wyłącznie w naszej ofercie, niemożliwe jest więc zamówienie podobnego asortymentu w konkurencyjnych salonach łazienkowych. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą lub zakupami w sklepie JETA. Nasze BOK umożliwia kontakt z fachowcami, którzy doradzą wybór wyposażenia i wystroju łazienki oraz rozwiążą każdą problematyczną kwestię w zakresie zamawiania towaru online.

Blog