PŁYTKI NOIR

Marzysz o wnętrzu odznaczającym się delikatnym charakterem, w którym będziesz relaksować się każdego dnia? Duże znaczenie w aranżacji wystroju pomieszczeń mają oczywiście ściany. W przypadku kuchni czy łazienko istotną rolę odgrywają w związku z tym płytki ścienne i podłogowe. Podczas ich wyboru warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, jaką otrzymasz w naszym sklepie JETA. Znajdziesz w nim szeroki wybór elementów, które doskonale sprawdzą się w wielu aranżacjach. Wśród delikatnych i wyróżniających się wyjątkowym designem modeli uwagę zwracają płytki Noir. Charakteryzują się one oryginalnym motywem, który zachwycił niejedną osobę sceptycznie nastawioną do efektu naturalnego kamienia.

Płytki Noir - niestandardowe elementy dekoracji w Twoim domu

Płytki Noir to ceramika z Opoczna, którą wyróżniają przede wszystkim delikatna, lecz nasycona kolorystyka i niestandardowy wzór. Powierzchnia przypominająca naturalny kamień sprawia, że modele te doskonale sprawdzają się jako dopełnienie każdego nowoczesnego domu. Kolory jak szary czy jasnoszary to odcienie uniwersalne, dlatego zastosowanie ich właśnie w tych elementach ceramiki było strzałem w dziesiątkę. Wybierając płytki Noir, masz pewność, że dopasują się do każdego koloru, tworząc z nim spójną całość. Świetnie dopełnią również elementu dekoracji pochodzące z natury czy też wykonane ze stali. Płytki Noir podkreślą ponadto charakter całego wnętrza, niezależnie od tego, czy jest ono wzorowane na stylu minimalistyczny, loftowym bądź klasycznym. Warto wiedzieć, że płytki pochodzące z tej kolekcji mają czwartą klasę ścieralności, dlatego działają antypoślizgowo w klasie R9.

Dlaczego płytki Noir są tak popularne?

Zastanawiasz się nad wyborem płytek z tej kolekcji? Jeżeli cenisz sobie nie tylko ładny wygląd, ale również wytrzymałość, to będą one dla ciebie idealne. Płytki Noir odznaczają się zarówno eleganckim stylem wzorowany na naturalnym kamieniu, jak i funkcjonalnością. Wysoka wytrzymałość pozwala na zamontowanie ich nie tylko w kuchni czy łazience. Świetnie sprawdzą się także na klatce schodowej, w garażu, a nawet odsłoniętym tarasie. Gres ten odporny jest na działanie wody i wilgoci, dlatego niestraszne mu mrozy czy częste użytkowanie. Obciążenie dla płytki Noir nie stanowi problemu. Zaletą bardzo ważną w przypadku ceramiki, którą można stosować na świeżym powietrzu, jest również łatwość utrzymania jej w czystości. Oferowane przez nas płytki to jedna z najwygodniejszych w zachowaniu czystości glazura. Dzięki swojej funkcjonalności oraz eleganckiemu wykończeniu prezentowana kolekcja należy do niezwykle popularnych i często wybieranych w naszym sklepie JETA.

Blog