PŁYTKI LAROYA

PŁYTKI LAROYA

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł się zaopatrzyć w płytki ceramiczne renomowanych marek? Dobrze trafiłeś! Nasz sklep internetowy JETA oferuje bogaty wybór stylowych kafelków o znakomitych parametrach, od najlepszych producentów. Na uwagę zasługują między innymi płytki popularnej polskiej marki Cerrad. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, a jej produkty są dostępne w ponad 50 krajach z całego świata. Jedną z najciekawszych jej kolekcji jest Laroya.

Płytki Laroya inspirowane naturalnym drewnem

Laroya to płytki marki Cerrad, których twórcy inspirowali się wyglądem naturalnego drewna, z charakterystycznymi dla niego słojami. Kafelki niezwykle wiernie odzwierciedlają kolor oraz rysunek prawdziwych desek. Są one dostępne w formacie 89,7 x 17 cm. Płytki są oferowane w 5 różnych odcieniach: Dust, Beige, Desert, Gris oraz Brown. Nadają się one zarówno na podłogi, jak i ściany. Płytki Laroya są mrozoodporne, co sprawia, że z powodzeniem można je zastosować również na balkonie czy tarasie. Posiadają one rektyfikowane krawędzie, które pozwalają na montaż z wykorzystaniem minimalnej ilości fugi. Kafelki mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu nadają się do intensywnie eksploatowanych pomieszczeń. Antypoślizgowość w klasie R9 gwarantuje bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Gresowe płytki Laroya

Do produkcji płytek Laroya został wykorzystany wysokiej jakości gres. Materiał ten ma szereg zalet. Jedną z jego cech charakterystycznych jest niska nasiąkliwość. Ta właściwość sprawia, że kafelki gresowe są odporniejsze na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości. Tym, co je wyróżnia, jest także odporność, zabrudzenia, odbarwienia na działanie chemikaliów oraz na zarysowania i złamania. Płytki gresowe są dostępne w wielu różnych odcieniach, co ułatwia dopasowanie ich do aranżacji wnętrza. Charakterystyczny połysk nadaje im eleganckiego, szlachetnego wyglądu. Kafelki z gresu są niezwykle uniwersalne i mogą być z powodzeniem stosowane w różnych pomieszczeniach.

Blog