MCALPINE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

MCALPINE

Aby zamontować łazienkowe wyposażenie, niezbędne są odpowiednie akcesoria, w tym różnego rodzaju syfony. McAlpine to jeden z najbardziej cenionych na rynku producentów, który oferuje tego rodzaju rozwiązania. Ponad 100-letnia tradycja, najlepsze materiały stosowane w produkcji oraz nowoczesne technologie powodują, że inwestując w syfony umywalkowe, brodzikowe czy wannowe tej marki, zyskasz sprawnie działające systemy na przestrzeni wielu lat.

Dlaczego syfony McAlpine?

McAlpine to szkocki producent, który rozpoczął działalność na początku XX wieku. Jako jeden z pierwszych, w tworzeniu syfonów zastąpił ołów tworzywem sztucznym, a jego rozwiązania zostały docenione nawet przez Brytyjską Królową. Niedługo potem McAlpine zyskał status lidera rynku brytyjskiego i rozpoczął światową ekspansję. Dzisiaj wyroby producenta są powszechnie znane i cenione, również w naszym kraju.

W ofercie McAlpine znajdziesz między innymi:

·         syfony umywalkowe;

·         syfony wannowe;

·         syfony brodzikowe;

·         akcesoria hydrauliczne, takie jak odpływy pralkowe, przyłącza montażowe czy przyłącza kanalizacyjne sztywne i elastyczne.

Dzięki nim wykonasz szybkie i bezpieczne połączenie z odpływami kanalizacyjnymi, zapewniając sobie sprawność całego systemu na długie lata. Wysoka jakość wykonania poszczególnych produktów sprawia, że McAlpine jest dzisiaj jedną z najbardziej polecanych marek na rynku.

Ogromny wybór syfonów umywalkowych, brodzikowych i wannowych w Jeta

W sklepie Jeta znajdziesz najlepsze syfony McAlpine oraz akcesoria hydrauliczne. Zapewniamy dostęp do wysokiej klasy rozwiązań o różnych parametrach, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Syfony umywalkowe, wannowe i brodzikowe polecamy zarówno osobom prywatnym, jak też specjalistom świadczącym usługi hydrauliczne, którzy chcą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Jeta, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w wyborze.

Blog