PŁYTKI TIVANO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI TIVANO

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Jeta.pl znajdziesz płytki ceramiczne wiodących producentów. Na uwagę zasługują między innymi wyroby Ceramistic. Firma ta specjalizuje się w produkcji płyt gresowych, glazury, terakoty, betonu architektonicznego, dekoracji oraz mozaik. Jej oferta obejmuje kafelki do łazienki, kuchni, salonu oraz na taras. Do wyboru masz tu 180 różnych kolekcji. Produkty polskiej marki są dostępne zarówno w naszym kraju, jak i w kilkudziesięciu państwach z całego świata. Tym, co je wyróżnia, jest najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, funkcjonalność oraz modny wygląd. Dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego cieszą się między innymi płytki Tivano.

Płytki Tivano inspirowane trawertynem

Płytki Tivano do złudzenia przypominają naturalny trawertyn. To porowata skała osadowa, która składa się głównie z aragonitu i kalcytu. Najczęściej przybiera barwę białą, z czerwonymi lub żółtymi fragmentami. Trawertyn z wyglądu jest zbliżony do marmuru, lecz w przeciwieństwie do niego charakteryzuje się większą miękkością i porowatością. W skład kolekcji Trivano wchodzą 3 rodzaje płytek: jaśniejsze, ciemniejsze oraz w postaci mozaiki. Do wyboru są tu produkty w rozmiarach 30 x 60 cm oraz 30,5 x 30,5 cm. To uniwersalne formaty, które znajdują zastosowanie zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach.

Rektyfikowane płytki Tivano

Płytki Tivano mają rektyfikowane krawędzie, dzięki czemu do ich montażu w zupełności wystarcza minimalna ilość fugi. W ten sposób można uzyskać jednolitą, gładką powierzchnię pozbawioną nieestetycznych zagłębień. Tego typu kafelki doskonale sprawdzają się w szczególności w niewielkich pomieszczeniach. Płytki Tivano są łatwe w utrzymaniu w higienicznej czystości. Do tego celu w zupełności wystarczy woda z dodatkiem wybranego detergentu. Do ich niewątpliwych atutów zaliczyć można także odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy pęknięcia.

Blog