PŁYTKI LESSI

Po zakupie pierwszego mieszkania, wiele osób ma dość spory problem z aranżacją łazienki. Nie da się ukryć, że to pomieszczenie jest dość mocno wymagające – z jednej strony musi być funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości, zaś z drugiej – skoro spędzamy tam dużo czasu, to chcielibyśmy czuć się tam komfortowo. Tej kwestii sprzyja bez wątpienia estetyka wnętrza. Jak więc dobrać wszystkie elementy armatury tak, aby cieszyły oko, były praktyczne, a jednocześnie nie stały się dużym obciążeniem dla portfela? Najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usług salonów łazienkowych, które posiadają szeroki asortyment z różnych półek cenowych. Przykładem takiego salonu są nasze sklepy JETA. Wyjątkowe produkty zakupisz zarówno w salonach stacjonarnych w wielu polskich miastach, jak i w sklepie internetowym.

Wyjątkowe płytki Lessi w Twoim domu

Kupując w naszych salonach stacjonarnych oraz na stronie internetowej, nie musisz martwić się o jakość produktów. Na naszej stronie sprzedajemy tylko i wyłącznie armaturę oraz ceramikę najlepszych firm na rynku. Przykładem współpracującej z naszymi marki jest Ceramstic, czyli znany i ceniony wytwórca płytek. To właśnie płytki ceramiczne są kluczowym elementem wystroju łazienki, gdyż ułatwiają zachowanie czystości, a także nadają jej wyjątkowego wyglądu. Skoro już mowa o firmie Ceramstic to warto zwrócić uwagę na dostępne w ich ofercie płytki Lessi, które zamówisz z naszej oferty. Cechą charakterystyczną tych modeli jest bez wątpienia oryginalny i rzadko spotykany format, który wynosi 120 na 20 cm. Takie bardzo podłużne płytki wyglądają naprawdę ciekawie i sprzyjają tworzeniu kompozycji z innymi modelami.

Inne zalety płytek Lessi

Choć rozmiar płytek to bez wątpienia istotny parametr, to jednak należy pamiętać, że nie jest to jedyna godna uwagi cecha płytek Lessi. Płytki występują w dwóch wariantach kolorystycznych – w ciepłym beżu oraz ciemniejszym brązie. Ponadto posiadają nadruk, który doskonale imituje drewno, jeśli więc nie jesteś fanem klasycznego wyglądu płytek albo marzy Ci się łazienka urządzona w stylu rustykalnym to płytki Lessi mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Nadruk wygląda bardzo naturalnie, posiada także sęki do złudzenia przypominające te prawdziwe. Znajdująca się na płytkach warstwa wytrzymałego szkliwa zwiększa ich odporność na wilgoć oraz temperaturę, znacznie przedłużając ich żywotność, a jednocześnie ułatwiając utrzymanie ich w czystości. Rektyfikacja płytek Lessi redukuje ilość fugi potrzebnej do zamontowania płytek, co pozwala uczynić efekt jeszcze bardziej naturalnym.

Blog