PŁYTKI PIATTO

Podłoga piatto terra 300x300x9 (0,72m2) gat.1
101,90 zł/m2 73,37 zł/op.(0.72m2)
Klinkier Cerrad Piatto imitujący cegłę to kompletny zestaw produktów zarówno pod względem rodzaju, jak i kolorystyki. Stopnice narożne, jak i typu v-shape. Powierzchnia odwzorowująca naturalny lub stylizowany kolorystycznie kamień. Wytrzymałe płytki tworzące podłogi, ściany i zabudowy, także schodów.

Płytki Piatto – trwały i estetyczny materiał do wykończenia ścian

Wybierz kolekcję Piatto, w której znajdziesz płytki idealne do wykończenia wnętrz oraz elewacji. Oferujemy kafle, które wykorzystasz na ścianie z kominkiem. Są też idealnym materiałem wykończeniowym na ścianę w kuchni lub jadalni. Możesz pokryć nimi dużą powierzchnię lub połączyć płytki Piatto z farbą. Kafle z tej kolekcji są mrozoodporne, dlatego posłużą Ci też do estetycznego wykończenia elewacji – całej lub części. Doskonale zaprezentują się na ścianie przy drzwiach wejściowych lub tarasie. Dzięki mrozoodpornym właściwościom zachowają estetyczny wygląd przez wiele lat. Płytki doskonale imitują kamień, dlatego są ponadczasowe. Świetnie zaprezentują się zarówno na klasycznych, jak i nowoczesnych budynkach. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych – możesz zdecydować się na jasną lub ciemną szarość, które doskonale pasują do nowoczesnej bryły budynku. Oferujemy też płytki marki Cerrad w miodowym odcieniu – sprawdzą się jako urozmaicenie elewacji domu o klasycznym kształcie.

Poznaj inne zastosowania płytek z kolekcji Piatto

Płytki ceramiczne z kolekcji Piatto sprawdzą się nie tylko na ściany, lecz także na podłogi. W serii znajdziesz kafle o formacie 30 x 7, które będą idealne do wyłożenia balkonu. Możesz zastosować je również w kuchni, a nawet w salonie z aneksem kuchennym. To też trwała okładzina, która posłuży Ci na tarasie. Duża różnorodność kolorystyczna pozwoli Ci stworzyć przestrzeń zarówno nowoczesną, jak i klasyczną. Ponadczasowy design płytek Piatto to tylko jedna z ich wielu zalet. Te mrozoodporne kafle charakteryzują się wysoką klasą odporności na ścieranie. PEI 4 to klasa, dzięki której masz pewność, że płytki zachowają estetyczny wygląd przez wiele lat niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu je wykorzystasz. Okładzina jest też antypoślizgowa, dlatego bezpieczne w użytkowaniu. Oprócz płytek podłogowych w kolekcji Piatto znajdziesz również stopnice przeznaczone do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu.

Blog