ODPŁYWY LINIOWE NOVELLINI

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Odpływy liniowe Novellini

Kupując jedną z oferowanych w naszym sklepie internetowym Jeta.pl kabin prysznicowych, warto rozważyć zakup nowoczesnych odpływów liniowych Novellini. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat, co sprawia, że współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i godnymi polecenia producentami armatury łazienkowej. Nie ograniczamy się wyłącznie do Polski, wychodzimy na świat. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe akcesoria, na których dystrybucję mamy wyłączność! Sprawdź, czy czasem nie posiadamy tego, czego właśnie potrzebujesz!

Zapraszamy do kontaktu z naszym BOK. Pracują tam wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Jeśli na którymkolwiek etapie składania zamówienia będziesz mieć pytania lub wątpliwośći, to napisz do nas lub zadzwoń! Oferujemy bezpłatną dostawę i rabaty. Im więcej kosztuje Twoje zamówienie, tym więcej zyskujesz!

Dla kogo odpływ liniowy Novellini?

Zastanawiasz się, czy odpływ liniowy Novellini to rozwiązanie dla Ciebie? Odpowiedź brzmi tak, jeśli w trakcie remontu doszedłeś do wniosku, że Twoja łazienka zasługuje na bezbrodzikową kabinę prysznicową lub model walk-in. Nowoczesny wygląd odpływu doskonale komponuje się z resztą wyposażenia. Bez względu na to, czy wybierzesz styl skandynawski, klasyczny czy retro, możesz mieć pewność, że odpływy liniowe dostępne na naszej stronie będą praktycznym i estetycznym dodatkiem.

Nowoczesne rozwiązanie w łazience docenią wszyscy domownicy. Małe dzieci będą mogły swobodnie się wykąpać, natomiast starsi domownicy z przyjemnością zażyją kąpieli samodzielnie, bez niczyjej pomocy we wchodzeniu do wanny czy brodzika.

Zalety odpływów liniowych Novellini

Jeśli planujesz zakup kabiny prysznicowej montowanej bezpośrednio na podłodze, czyli bez brodzika, to sprawdź również ofertę odpływów liniowych Novellini. Odpływy są montowane w podłodze i w bardzo prosty sposób odprowadzają wodę do systemu kanalizacyjnego. Całość odpływu liniowego składa się z rynienki, syfonu oraz rusztu, zazwyczaj niezwykle ozdobnego.

Wiadomo, że odpływ może się zapchać, zwłaszcza jeśli z prysznica korzystają kobiety z długimi włosami. Nie musisz obawiać się o czyszczenie syfonu, możesz to z łatwością zrobić od góry. Szybko i skutecznie usuniesz wszystkie nagromadzone nieczystości i zapewnisz sprawny przepływ wody. Przed dokonaniem zakupu sprawdź przepustowość oraz wysokość syfonu, dzięki czemu unikniesz problemów i zapewnisz sobie pełną satysfakcję z użytkowania bezbrodzikowej kabiny prysznicowej!

Blog