PŁYTKI LIVI

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

PŁYTKI LIVI

Nasz sklep internetowy JETA ma w swojej ofercie rozmaite płytki ceramiczne. Asortyment obejmuje produkty najlepszych marek takich jak między innymi Cersanit. To polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, której wyroby stanowią połączenie doskonałych parametrów, funkcjonalności oraz modnego wyglądu. Oferuje kilkadziesiąt kolekcji, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Poszczególne produkty Cersanit różnią się od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i kształtem, formatem, kolorystyką czy parametrami, takimi jak klasa ścieralności, mrozoodporność czy antypoślizgowość. Do wyboru są tu zarówno płytki jednokolorowe, jak i pokryte rozmaitymi wzorami, na przykład roślinnymi czy geometrycznymi oraz takie, które stanowią wierną imitację materiałów typu kamień, beton lub drewno. Na uwagę zasługują między innymi płytki Livi.

Eleganckie płytki Livi

Płytki Livi to kolekcja, z pomocą której można stworzyć zarówno klasyczną, jak i nowoczesną aranżację. W jej skład wchodzą między innymi matowe kafelki bazowe w kolorach beżowym, białym, kremowym oraz orzechowym. Uzupełnieniem serii są płytki stanowiące wierną imitację drewna, z charakterystycznym dla niego usłojeniem oraz rękami. Nie brak tu także kafelków z motywem liści oraz szklanych listew, przy pomocy których można ozdobić wannę lub lustro. Płytki z kolekcji Livi mają wymiary 20 x 60 cm, 42 x 42 cm, 2 x 59,8 cm. To uniwersalne formy, które dobrze sprawdzają się w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach.

Płytki Livi o znakomitych parametrach

Płytki Livi są niezwykle uniwersalne. Nadają się zarówno do łazienki, jak i kuchni czy przedpokoju. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je podczas aranżowania hotelu lub restauracji. Nie tylko elegancko się prezentują, lecz mają również znakomite parametry. Sprawia to, że są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Płytki Livio są odporne na uszkodzenia mechaniczne i są łatwe czyszczeniu.

Blog