Salon łazienek w Warszawie - Wyposażenie łazienek i płytki - JETA

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek9:00 – 19:00
Wtorek9:00 – 19:00
Środa9:00 – 19:00
Czwartek9:00 – 19:00
Piątek9:00 – 19:00
Sobota9:00 – 19:00
Niedziele handlowe10:00 – 18:00

Kierownik salonu


Dariusz Skorek tel. 533 358 981

Koordynator ds. inwestycjiPrzyjdź zobaczyć kolekcje własne marki oferowane przez Salon Łazienek JETA!


Takich boksów łazienkowych jeszcze na warszawskim rynku nie było!
Własne kolekcje oraz Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic to tylko niektóre marki, które są z nami. Armatura sanitarna światowych marek. Projektanci gotowi do przygotowania pięknej wizualizacji.
Lokalizacja przyjazna osobom niepełnosprawnym, na terenie Wodnego Parku Handlowego z wyposażeniem mieszkań i domów. JETA salon łazienek Warszawa został otwarty 1 marca 2018 roku.


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

salon łazienek warszawa
salon łazienek warszawa

 

Salon łazienek w Warszawie to ogromna oferta

W Wodnym Centrum Handlowym znajdziesz wszystko by móc w pełni wybudować swój nowy dom a później go wyposażyć. W ten nowy koncept handlowy doskonale wpisuje się JETA ze swoimi artykułami wyposażenia łazienek.

Prezentujemy kolekcje własne oraz najnowsze formaty i wzory, takich uznanych marek jak Tubądzin, Paradyż, Ceramstic, czy Cerrad. Dopełnieniem oferty jest ekspozycja kabin marki Radaway, wanien Marmorin , czy szafek łazienkowych Deftrans, a jest to tylko mała część z bogatej oferty łazienkowej salonów JETA.

Salon łazienek w Warszawie JETA - Bezpłatna wizualizacja

Naszą pasją jest nie tylko sprzedawanie płytek ceramicznych, ale może przede wszystkim projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza. To dla nas największa radość, kiedy koło oryginalnego wyglądu Twojej przyszłej łazienki udaje nam się także przemycić łazienkę pełną użytecznych rozwiązań, które pomogą każdej rodzinie w codziennych obwiązkach. By w pełni zaspokoić gusta i potrzeby naszych Klientów, korzystamy z profesjonalnego programu o nazwie CAD Dekor, dzięki któremu wykonujemy projekty i fotorealistyczne wizualizacje łazienek.

Dzięki takiemu podejściu masz pewność jak będzie wyglądać Twoja łazienka. Wspólnie możemy nanieść odpowiednie zmiany przed trudnym procesem remontowym, a także ustawić armaturę sanitarną, czy pralkę w sposób, który będzie najbardziej komfortowy dla domowników.

Warszawa salon łazienek w Warszawie JETA to miejsce, w którym pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania z Twoją dużą i małą łazienką. Nie zwlekaj z decyzją, Twoje życie może stać się komfortowe z projektantami łazienek z JETA. Salon łazienek w Warszawie oferuje profesjonalne wyposażenie łazienek. Posiadamy zarówno płytki ceramiczne jak i meble łazienkowe w naszym salonie, dlatego odwiedź nasze salony łazienek w Warszawie już dziś!.