Salon łazienek w Komornikach (Poznań)

KONTAKT


Salon Jeta | Poznań Solidarności 34

Godziny otwarcia


Poniedziałek10:00 – 20.00
Wtorek10:00 – 20.00
Środa10:00 – 20.00
Czwartek10:00 – 20.00
Piątek10:00 – 20.00
Sobota10:00 – 20:00
Niedziele handlowe10:00 – 18:00

Kierownik salonu


Joanna Nowak tel. 575 005 252

Kierownik Logistyki PoznańNasz salon łazienek to300 mkw ekspozycji i profesjonaliści,
by zrealizować dla ciebie wymarzoną łazienkę!


Salon łazienkowy w Komornikach prezentuje 17 przykładowych boksów z aranżacjami łazienek. Spotkasz się u nas z wykwalifikowanym projektantem, by przygotować bezpłatnie projekt łazienki.

Na miejscu znajdziesz tzw. próbki handlowe większości asortymentu dystrybuowanego przez markę JETA. Przede wszystkim są to kolekcje własne płytek ceramicznych, czyli produkty, które na polskim rynku znajdziesz tylko w naszych salonach. Mamy najnowsze swoje produkty oraz znanych polskich, europejskich i światowych marek. Armatura i płytki łazienkowe nie mają przed nami tajemnic.

To kiedy się widzimy?

Dlaczego warto do nas zajrzeć?

  • jedyne w Polsce kolekcje płytek zagranicznych producentów,
  • kilkaset metrów kwadratowych ekspozycji z wyposażeniem łazienkowym,
  • kilkanaście boksów z przykładami aranżacji,
  • duża ilość asortymentu do zobaczenia na miejscu, od płytek, przez armaturę, wanny, kabiny prysznicowe,
  • profesjonalna pomoc w projektowaniu wnętrza, dostępna bezpłatnie na miejscu,
  • kolorowanki, pisaki i kredki do dyspozycji dzieci.

W trakcie prac nad przyszłym pomieszczeniem Klienta, tworzymy w salonie, oprócz wizualizacji, przyszłe pomieszczenie w wersji mikro. Przykładamy do siebie wszystkie zastosowane płytki i obserwujemy jak wygląda dane połączenie kolorystyczne. Dopasowujemy w ten sposób również meble łazienkowe, grzejniki, baterie, ceramikę,…. Wszystko to dzieje się na żywym materiale w salonie. Staramy się posiadać większość płytek w formie “luźnej” a nie na stale przymocowanej do ekspozytorów. Pozwala nam to na działanie w taki sposób. Każdy wykonany przez nas projekt łazienki jest indywidualnie skrojony na potrzeby konkretnych użytkowników danej przestrzeni. Tak, jak praktycznie nie jest możliwe spotkanie dwóch identycznych ludzi, tak i u nas trudno o znalezienie dwóch identycznych pomysłów na łazienkę – mówi Mariusz Milewski kierownik salonu łazienek w Komornikach.

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Oferujemy płytki, ceramikę oraz armaturę

Salon łazienek w Komornikach to miejsce, które możesz odwiedzać od listopada 2016 roku. Na żywo zapoznasz się z możliwościami połączeń wybranego asortymentu z naszej bogatej oferty. Mamy własne kolekcje i nowe kolekcje Paradyża a także nowości z Tubądzina, Cerradu i innych marek, które zapewne znasz nie tylko ze słyszenia, ale również rekomendacji i ciekawych wnętrz z Homebooka, czy Pinteresta.

Doradzimy w doborze odpowiednich materiałów, takich jak: płytki ceramiczne (inaczej mówiąc: flizy, kafle, gres, glazura, terakota), armatura sanitarna, czyli kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, toalety, bidety, baterie łazienkowe a w szczególności: baterie umywalkowe stojące nablatowe, baterie prysznicowe, czy wannowe.

Nieważne czy masz łazienkę o przestronnym wnętrzu, czy mniejszą łazienkę w bloku, u nas masz pewność, że doradzimy Ci najlepiej jak to tylko możliwe. Będziesz miał możliwość zobaczenia projektu swojej nowej łazienki przed przystąpieniem do prac remontowych. Zapraszamy do największego w regionie salonu łazienkowego JETA Poznań – Komorniki. 

Zrealizowane projekty łazienek z salonu w Komornikach

Galeria zdjęć powstaje dzięki uprzejmości i zadowoleniu Klientów salonu łazienek w Komornikach. Prezentujemy pomieszczenia realizowane na osiedlach domów jednorodzinnych w okolicach Poznania, czy w poznańskich blokowiskach. Zachęcamy do dzielenia się owocami naszej wspólnej pracy w mediach społecznościowych.

łazienki Poznań

Marmur, płytki strukturalne, przestrzeń kąpielowa dla dwojga, dynamiczny czarno-biały wzór, łazienka XXI wieku.

salon łazienek Poznań Komorniki, realizacja łazienki na poddaszu

Ponadczasowe połączenie drewna i bieli, unowocześnione dzięki oświetleniu pod wanną i strukturze płytek

łazienki Komorniki

Wolnostojąca wanna, płytki przypominające modny od wielu sezonów beton; nowoczesność czerpiąca ze stylu industrialnego.

łazienka w stylu hiszpańskim

Hiszpański styl w tradycyjnej bieli i czerni oraz w modnych kolorach szarości. Trendy w idealnym połączeniu z funkcjonalnością.

łazienka glamour Poznań

Nasz salon łazienek oferuje lustro z dodatkowym oświetleniem ułatwiającym korzystanie z łazienki, designerka umywalka. Piękny kobiecy buduar w łazience.

łazienki Galeria Top Meble

Patchwork w klasycznych kolorach. Łazienka w stylu wielkiego miasta, nowoczesna w połysku, wyrazista.