Salon łazienek we Wrocławiu – Karmelkowa

KONTAKT


Salon JETA | Wrocław Karmelkowa 29

Godziny otwarcia


Poniedziałek9.00 – 18.00
Wtorek9.00 – 18.00
Środa9.00 – 18.00
Czwartek9.00 – 18.00
Piątek9.00 – 18.00
Sobota9.00 – 14.00
Niedzielazamknięte

Kierownik salonu


Paweł Reroń tel. 730 757 554

600 mkw ekspozycji i profesjonaliści,
by zrealizować dla Ciebie wymarzoną łazienkę!


Salon łazienek we Wrocławiu na ogromnym metrażu prezentuje 25 boksów z przykładowymi aranżacjami, byś lepiej wyobraził sobie wnętrze swojej nowej łazienki. Spotkasz się u nas z wykwalifikowanym projektantem, by przygotować bezpłatnie wizualizację Twojego pomieszczenia.
Na miejscu prezentujemy większość asortymentu dystrybuowanego przez markę JETA. Przede wszystkim kolekcje własne płytek ceramicznych, czyli produkty, które na polskim rynku znajdziesz tylko w naszych salonach. Mamy najnowsze produkty znanych polskich, europejskich i światowych marek. Armatura i płytki łazienkowe nie mają przed nami tajemnic.

To kiedy się widzimy?


ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Dlaczego warto do nas zajrzeć?

  • jedyne w Polsce kolekcje płytek zagranicznych producentów,
  • kilkaset metrów kwadratowych ekspozycji,
  • kilkadziesiąt boksów z przykładami aranżacji,
  • ogromna ilość asortymentu do zobaczenia na miejscu, od płytek, przez armaturę, wanny, kabiny prysznicowe,
  • profesjonalna pomoc w projektowaniu wnętrza, dostępna bezpłatnie na miejscu,
  • kącik ze stoliczkiem i kredkami dla dzieci.

Salon łazienek we Wrocławiu

Jesteśmy na terenie centrum hurtu płytkowego. Zaparkujesz bez problemu. Miejsce docelowe znajdziesz na parterze. Gwarantujemy, że jeśli zauważysz nasze logo, zaprosimy Cię do bogatego świata wyposażenia łazienek. Kilkaset metrów kwadratowych zobowiązuje. Realizujemy tu dla Ciebie autorskie propozycje aranżacji, prezentujemy boksy od renomowanych producentów. To potężne źródło inspiracji i wsparcia dla urządzenia wnętrza, w którym spędzasz czas każdego dnia.

Na miejscu czeka na Ciebie młody zespół projektantów, kompleksowa oferta, zawsze nowe kolekcje płytek ceramicznych oraz armatura dostępna w szerokim zakresie. Szczególną uwagę zwróć na serie produktów, które sprzedajemy na wyłączność w Polsce!

JETA salon łazienek we Wrocławiu świadczy szereg usług niezbędnych przy remoncie i wyposażaniu wnętrz.

1. Szykujemy BEZPŁATNĄ wizualizację pomieszczenia zgodnie z Twoimi potrzebami i życzeniami, naszą wiedzą i doświadczeniem.
2. Składamy zamówienie proponując konkurencyjne ceny.
3. Zapewniamy transport wybranego asortymentu.

Fachowcy i wizualizacja

Na kilkuset metrach kwadratowych przygotowujemy niepowtarzalne boksy łazienkowe, pozwalające inspirować Twoją wyobraźnię. Spotkasz u nas fachowców, którzy bezpłatnie zaprojektują Twoją łazienkę w oparciu o Twój własny koncept, czy obejrzane podczas odwiedzin w salonie prezentacje.

 

 

Zobacz inne materiały związane z salonem

 
płytki patchworkowe

Przecierane płytki patchworkowe z Włoch w bardzo dobrej cenie

Portfolio kolekcji JETA rozrasta się. W marcu 2020 znalazła się w nim kolejna kolekcja Cementino od włoskiego producenta Granito Forte. To przecierane płytki patchworkowe. Poznaj je bliżej!

0 komentarzy
klasyczne kolory w łazience

Klasyczne kolory w nowoczesnej łazience według projektu JETA

Cała koncepcja łazienki jej styl i klasyczne kolory opierała się na płytkach Arte Grey (Codicer), w których Klientka zakochała się od samego początku. Jakie wyposażenie zostało do nich dobrane?

0 komentarzy

Kabiny prysznicowe 2020 – rozwiązania od JETA

Kabiny prysznicowe to popularny element współczesnej łazienki. Zobacz jak i czy wstawiamy wannę i prysznic. jaką armaturę proponujemy, czy wykorzystujemy deszczownice i parawany nawannowe. Rozwiązania od 2018 roku.

0 komentarzy
łazienka 7 mkw

Łazienka 7 mkw w aranżacjach projektantów JETA

Łazienka 7 mkw daje wiele możliwości aranżacyjnych. Może być przestronna dla duetu i funkcjonalna dla większej rodziny. Co proponuje JETA? Zobacz!

0 komentarzy
łazienka za 15 tysięcy

Łazienka za 15 tysięcy. Projekty z salonów JETA

Chcesz, by Twoja nowa łazienka za 15 tysięcy, była modnym i funkcjonalnym pomieszczeniem? Przedstawiamy wybrane wizualizacje. Sprawdź, czy Ci się spodobają! W treści znajdziesz też okazję do zdobycia rabatu!

0 komentarzy
łazienka w wielkim stylu

Łazienka w wielkim stylu lat 20 XX wieku

Przedstawiamy Ci projekt łazienki dla młodej odważnej pary, której ulubionym filmem jest Wielki Gatsby a ulubione kolory to pudrowy róż i złoto. Oto łazienka w wielkim stylu projektu JETA…

0 komentarzy
insignia colorker, calacatta, płytki ceramiczne

Współczesna calacatta. Insignia Colorker w projektach JETA

Kolekcja Insignia Colorker czerpie ze znanego włoskiego marmuru wydobywanego w jednym miejscu na świecie, w mieście Carrara. Popielate żyłki na białym tle to znakomity wzór pasujący do wielu aranżacji. Sprawdź nasze!

0 komentarzy
motyw kwiatowy w łazience

Motyw kwiatowy w kobiecej łazience

Motyw kwiatowy wpisuje się w trendy aranżacji wnętrz roku 2019. Moda będzie trwała nadal, dlatego chcemy pokazać Ci, jak w ciekawy sposób wykorzystać kwiaty w łazience.