Magia szczegółu, tak producent reklamuje swoje płytki trójwymiarowe. Arty Colorker to kolekcja białych płytek o drobnej strukturze 3D. Zobacz do jakich ciekawych aranżacji wykorzystali je projektanci JETA.
Magia trójwymiaru
Dzięki trójwymiarowym właściwościom płytek ściennych kolekcji Arty Colorker, białe łazienki są niejako wzmocnione i zyskują osobowość. Różne tekstury z lekkimi akcentami połysku sprawiają, że ta biała płytka jest szczególnie interesującym rozwiązaniem ceramicznym. Kolekcja płytek ściennych, które dzięki swemu opalizującemu efektowi i reliefowym fakturom nadają charakteru pomieszczeniom. Jasność, czystość i faktura sprawiają, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich rodzajów łazienek i kuchni.
Rola szczegółu na płytce Arty Colorker
Szczegół ma jedną najważniejszą zaletę, która go charakteryzuje – szczegółu nie można się nauczyć. Jest to tak ciekawy element wnętrza, mody, aranżacji, że za każdy razem odkrywa się go na nowo. Inaczej wygląda w świetle dziennym, inaczej w sztucznym. Jest czymś innym o poranku, w odróżnieniu od wieczora. Inaczej patrzymy na niego, gdy jesteśmy wypoczęci, inaczej, gdy wszystko ze zmęczenia nam się rozmywa. Szczegół to atrakcja! Atrakcja Twojej łazienki, kuchni, Twoich ścian!
Charakterystyka ogólna
- ceramiczne płytki ścienne,
- format: 30×90.
Przyjdź zobaczyć Arty na żywo: salon łazienek w Poznaniu, salon łazienek Komorniki, salon łazienek Wrocław, salon łazienek Warszawa lub w innych miejscach, gdzie masz blisko!
Arty White + Lenox White + Catalea Desert
Piękna biała łazienka na poddaszu
Arty White + Gatsby Betty Rose + Cersanit Hika Terazzo
Obejrzyj kilkanaście innych pomysłów na kolejnej stronie...
Arty White i Kyoto
Białe płytki użyte w projekcie to kolekcja Arty w wersji gładkiej bazowej Arty White, oraz delikatny dekor Arty Kioto. Jasne płytki zostały połączone z kolekcją Tonella, oraz Batista Marengo firmy Cerrad.
projekt: Anna Pilch
(salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
Arty Colorker Lenox i White
1 z 2 łazienek w domu, z Arty Lenox oraz Arty White 29,5 x 90 z dodatkiem płytki drewnopodobnej Classic Oak Brown 22,1 x 89 z Opoczna.
projekt: >Weronika Kazieko
(salon łazienek w Komornikach)
Jasne tonacje Arty i Bloom
wizualizacja: Aleksandra Maszkowska
(salon łazienek Wrocław ul. Karmelkowa)
Arty White i Lenox
Projektantka zaaranżowała łazienkę wykorzystując płytki Arty White, oraz płytkę z dekorem z tej kolekcji Lenox. Płytkę Lenox zaprojektował na ścianie z oknem, którą widzimy od razu po wejściu do łazienki.
projekt: Anna Pilch
(salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
Arty Colorker Lenox i White
1 z 2 łazienek w domu, z Arty Colorker. Tym razem Lenox i White sprawdziły się w mniejszym pomieszczeniu. Płytki drewnopodobne z Opoczna.
projekt: Weronika Kazieko
(salon łazienek w Komornikach)
Arty i Lenox
wizualizacja: Anna Walendzik
(salon łazienek we Wrocławiu ul. Karmelkowa)
Inspiracje łazienkowe z Arty Colorker
Z kolekcjami Insignia i Gastby
Drewnopodobne
Białe płytki trójwymiarowe o subtelnych wielkościach 3d, doskonale komponują się z drewnopodobnymi kolekcjami gresów, m.in. od Cerrad.
Domowe wnętrze
Brązowa, czekoladowa płytka imitująca drewno jest jedyną okładziną płytkarską, która przełamuje spokojny i harmonijny charakter pozostałych płytek marki JETA. Są one w subtelnym, perłowym wykończeniu, zarówno w formie gładkich jak i koronkowo-strukturalnych.
Nie tylko kolory i stonowana atmosfera buduje domowe wnętrze. Znaczenie ma także oświetlenie. Odpowiednio zlokalizowane oświetlenie LED’owe powoduje uwypuklenie mieniących drobinek i wypukłości wybranej ceramiki. W zabudowie obłożonej kafelkami również zlokalizowano oświetlenie LED’owe, które odbijając się od lustra na suficie powoduje równomierne oświetlenie całego wnętrza.
Ciekawostką w projekcie jest rzadko spotykane usytuowanie płytek również na części sufitu. Charakteru dodają na pewno baterie w kolorze czarnym.
Elegancja i delikatność
Gama produktów w jednym kolorze
Płytki z kolekcji Arty, są delikatne i eleganckie. Dzięki wykorzystaniu różnych struktur, udało się projektantom stworzyć w obrębie jednego koloru, gamę produktów, które doskonale uzupełniają się w jednym wnętrzu.
Triki podkreślające delikatność w łazience
Przede wszystkim projektantka JETA postawiła na zróżnicowanie płaszczyzn ścian wykorzystując liniowe podświetlenie taśmami LED. Oprócz tego ten typ oświetlenia uwypukla strukturę płytki Lexos w okolicy wanny.
Ponadto na obudowie stelaża podtynkowego do toalety zastosowała płytkę Kioto, która jest strukturalna. Jednak jej wzór jest bardzo delikatny w związku z tym świetnie sprawdza się również w miejscach gdzie trzeba zainstalować przycisk spłukujący, lub ścienną baterię.
Sznyt elegancji
Jasne płytki Arty przełamaliśmy płytką drewnopodobną Mattina Sabbia firmy Cerrad, by dzięki sposobowi jej ułożenia podkreślony został elegancki styl łazienki.
wizualizacja: Anna Pilch (Salon łazienek Poznań – Komorniki)
Z kolekcjami Gatsby i Aparici
Niro GNB24 i Arty oraz Kyoto
Dodatkiem jest wzorzysta płytka z kolekcji Modern marki Paradyż.
wizualizacja: Dawid Gębski
(salon łazienek Poznań Komorniki)
Struktury i faktury
Nawet jasna łazienka może być urozmaicona dzięki zastosowaniu różnorodnych struktur i faktur. Na podłodze, brodziku i zabudowie stelaża projektantka zaplanowała płytki drewnopodobne także w bieli, aby utrzymać świetlisty charakter boksu. Na każdej ścianie wydzieliła element wyłożony inną strukturą. Dzięki jednolitemu kolorowi łazienka jest nadal spójna, nie nudzi się szybko, ale też nie przytłacza mimo dużego nagromadzenia armatury.
projekty: Diana Danielczyk
(salon łazienek Marywilska 44, Warszawa)
Arty i Kyoto
W łazience projektant JETA wykorzystał płytki Kyoto White - 29,5 x 90 cm w ilości 4,77 m2 oraz Arty White o tych samych wymiarach w ilości 7,95 m2. Pierwsze kosztowały ok. 570 zł, drugie - 948 zł. Wizualizacja Wojciecha Zatorskiego z salonu łazienek we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej.