kolekcja bloom

Kolekcja Bloom. Kwiat w autorskiej ofercie JETA

Bloom, czyli kwiat. Kwiat jest rośliną będącą najczęściej w kombinacji z innymi elementami, w naturze – na łące, w domu człowieka – w bukiecie. JETA wprowadza swój kwiat (Bloom) do łazienek. Sprawdź sekrety kolekcji!

Filozofia kolekcji Bloom

Tobie też kwiaty kojarzą się z ferią barw i wiosną? Coś w tym jest, ale my nie proponujemy Ci ukwieconej łąki, klimatu prowansji na ścianach i podłodze. Nie proponujemy Ci też sielskich rysunków na płytkach łazienkowych. Te akcenty możesz dodać do łazienki z naszymi kafelkami.

PROPONUJEMY CI neutralne otoczenie w najbardziej uniwersalnych kolorach na świecie, czyli w kolorach ziemi. To klasyka sama w sobie, ponadczasowe rozwiązanie, do którego w dowolnym momencie dodasz od siebie to, czego sobie życzysz. W ten sposób nawet totalnie zmieniając charakter wnętrza.

Płytki Bloom 31,6×100

Zwróć uwagę do struktury Bloom pasuje wszystko. To powierzchnia idealna, nie jest jednolita, ale stanowi bazę do wszystkiego. Doskonałe tło dla przezroczystych kabin z czarnym i profilami. Równie trafione otoczenie dla łazienki w wiejskim stylu z lnianymi zasłonami, czy elementami natury w roli dodatków.

Płytki Keen 31,6×100

Ukłon w kierunku tradycjonalistów, lubiących drewnopodobne wykończenie wnętrz. Jednym słowem – dla wielbicieli desek, listewek, modnej boazerii, która przekornie wraca, ale nie w swoich naturalnych kolorach, a jednak nieco innych, choć równie pastelowych, jak w naszej propozycji.

Płytki Lumen 31,6×100

Lumeny to pojęcie związane ze światłem i faktycznie! Struktura płytki z naszej kolekcji nie jest standardowa. Jej oryginalność i zalety estetyczne zauważysz dopiero przy grze światła i cienia. Niezastąpione kafelki do łazienki z dostępem naturalnego światła, które zmieniając kąt wpadania do pomieszczenia, zmieni również efekt.

Mozaiki Bloom 30×30

Mozaika na ścianę, jako wyznacznik strefy, w obrębie kabiny prysznicowej, wokół kompaktu WC, czy gdziekolwiek indziej, jest geometryczną formą wyrazu w przestrzeni. Zobacz, przecież to nic wielkiego, kilka małych kafelków ułożonych względem siebie równo, jak w szachownicy. A jednak coś w tej kompozycji i prostocie pociąga, prawda? Zaciekawia? Z tego powodu mozaika jest integralną częścią naszej propozycji.

Charakterystyka ogólna

  • ceramiczne płytki ścienne,
  • formaty: 45×45, 31×100, 25×75,
  • wykończenie matowe.

Przyjdź zobaczyć Bloom na żywo: salon łazienek Poznań, salon łazienek Wrocław, salon łazienek Warszawa lub w innych miejscach, gdzie masz blisko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *