bloom colorker, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek

Kolekcja Bloom Colorker. Płytki ceramiczne w kolorach ziemi.

Bloom, czyli kwiat. Kwiat jest rośliną będącą najczęściej w kombinacji z innymi elementami, w naturze – na łące, w domu człowieka – w bukiecie. JETA wprowadza swój kwiat (Bloom) do łazienek. Sprawdź sekrety kolekcji!

Filozofia kolekcji Bloom

Tobie też kwiaty kojarzą się z ferią barw i wiosną? Coś w tym jest, ale my nie proponujemy Ci ukwieconej łąki, klimatu prowansji na ścianach i podłodze. Nie proponujemy Ci też sielskich rysunków na płytkach łazienkowych. Te akcenty możesz dodać do łazienki z naszymi kafelkami.

PROPONUJEMY CI neutralne otoczenie w najbardziej uniwersalnych kolorach na świecie, czyli w kolorach ziemi. To klasyka sama w sobie, ponadczasowe rozwiązanie, do którego w dowolnym momencie dodasz od siebie to, czego sobie życzysz. W ten sposób nawet totalnie zmieniając charakter wnętrza.

Płytki Bloom 31,6×100

Zwróć uwagę do struktury Bloom pasuje wszystko. To powierzchnia idealna, nie jest jednolita, ale stanowi bazę do wszystkiego. Doskonałe tło dla przezroczystych kabin z czarnym i profilami. Równie trafione otoczenie dla łazienki w wiejskim stylu z lnianymi zasłonami, czy elementami natury w roli dodatków.

Płytki Keen 31,6×100

Ukłon w kierunku tradycjonalistów, lubiących drewnopodobne wykończenie wnętrz. Jednym słowem – dla wielbicieli desek, listewek, modnej boazerii, która przekornie wraca, ale nie w swoich naturalnych kolorach, a jednak nieco innych, choć równie pastelowych, jak w naszej propozycji.

Płytki Lumen 31,6×100

Lumeny to pojęcie związane ze światłem i faktycznie! Struktura płytki z naszej kolekcji nie jest standardowa. Jej oryginalność i zalety estetyczne zauważysz dopiero przy grze światła i cienia. Niezastąpione kafelki do łazienki z dostępem naturalnego światła, które zmieniając kąt wpadania do pomieszczenia, zmieni również efekt.

Charakterystyka ogólna

  • ceramiczne płytki ścienne,
  • formaty: 45×45, 31×100, 25×75,
  • wykończenie matowe.

Połączenia z kolekcją Bloom w wizualizacjach wnętrz

Bloom na 5 m2

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie lazienka-dla-4-osob-03-1024x683.jpg

projekt: Martyna Zaradna (Salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim)

Łazienka 6 mkw

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie lazienka-6-m2-04-1024x683.jpg

Projekt: Katarzyna Szmytkowska z salonu łazienek we Wrocławiu ul. Brucknera.

Łazienka wielokolorowa

Płytki z kolekcji Bloom są ciekawą propozycją, która sprawdzi się zarówno w łazience klasycznej, oraz nowoczesnej. Decyduje o tym uniwersalność barw i struktur na kafelkach.

Mimo zastosowania dużej ilości wzorów i kolorów, łazienka nadal jest spójna i stonowana. Żeby podkreślić delikatny charakter płytek Bloom, projektantka użyła płytek drewnopodobnych. Dodatkowo zaproponowała montaż taśm LED.

Płytki z kolekcji Bloom dają bardzo dużo możliwości z zagraniem geometrią płaszczyzn, zastosowaniem wnęk i podświetleń, które dodatkowo uwypuklają strukturę płytek.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie bloom-colorker-02-1024x683.jpg

projekt: Anna Pilch
(salon łazienek JETA w TOPMeble, Komorniki pod Poznaniem)

Beż i szarość

Aranżacja pokazuje, że nawet pozornie niepasujące do siebie odcienie beżu i szarości mogą tworzyć ciekawą mieszankę. Zestawienie tworzy mozaika, czyli w skali mikro oraz w skali makro – duży format na całej ścianie.

Jasne płytki skontrastowane z “lekko zużytą” ciemną płytką drewnopodobną oraz czarnymi detalami wpisują łazienkę w charakter retro. Mimo braku dosłownych cytatów stylistycznych w postaci chociażby “kurków” baterii.

Jednocześnie płytki z kolekcji Bloom są na tyle uniwersalne, że dobrze komponowałyby się z różnymi odcieniami podłóg (satynowe kamienie, jednolite gresy barwione w masie), przez co można radykalnie zmienić styl pomieszczenia.

bloom colorker

projekt: Diana Kwiatkowska
(salon łazienek Marywilska 44, Warszawa)

Jednorodny kolor

Łazienka biofiliczna w tym projekcie to przede wszystkim zaproponowana roślinność. By wnętrze było konsekwentne projektant wybrał umywalkę przypominając oceaniczną efektowną muszlę, czy też strugi wody, w zależności od skojarzenia.

Płytki są stonowanym tłem dla dominant, którymi są: umywalka, lustro oraz lampa. Same płytki marki JETA wykorzystują dwa odcienie szarości oraz różnego typu struktury wykończenia.

Dobór płytek na posadzce był podyktowany kontynuacją założonej idei, dlatego kolor płytek drewnopodobnych również zawiera w sobie wyłącznie kolory szarości (producent płytek: CERRAD).

Uwagę zwraca zastosowanie płytek częściowo na suficie jako element wydzielający pewną strefę.

Ostatnim bardzo charakterystycznym elementem, który gra światłem, wielokrotnością odbić jest zastosowanie lustra wklejonego w płytki na całym obwodzie pomieszczenia. Lustra znajdują się zarówno na przeciwległych ścianach jak i na suficie czy nawet podłodze. Oczywiście rozwiązanie to nie byłoby zbyt praktyczne w przypadku łazienek do użytku domowego, ale do celów pomieszczeń stricte reprezentacyjnych czy jak w tym przypadku ekspozycyjnych, sprawdziłoby się doskonale.

jednorodność kolorystyczna
wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Przyjdź zobaczyć Bloom na żywo:
– salon łazienek Poznań,
– salon łazienek Wrocław,
– salon łazienek Warszawa
lub w innych miejscach, do których masz blisko!

bloom jeta cement
previous arrow
next arrow
Slider

Projekt Diana Kwiatkowska, salon łazienek w Warszawie

previous arrow
next arrow
Slider

Projekt Rafała Kwiatkowskiego z SYMMETRIC STUDIO

Ustawna łazienka dla rodziny 2+2

Projektantka wykorzystała płytki ceramiczne Bloom Moon oraz Bloom grey a wraz z nimi Cerrad Tassero bianco na podłogę oraz Catalea desert na ścianę w prysznicu.

łazienka 7 mkw
brodzik radaway
previous arrow
next arrow
Slider
 

Makro i mikro w łazience

Mikro w łazience to oczywiście wzór. W tym materiale proponujemy Ci zastosowanie mozaiki z własnej kolekcji płytek JETA. Bloom w beżowym lub szarym wydaniu poleca się do łazienki!

bloom colorker
previous arrow
next arrow
Slider

Dodaj komentarz