łazienka w hotelu

Łazienka w hotelu. Na co zwrócić uwagę?

Łazienka w hotelu dla jednej z fundacji to projekt dedykowany mężczyznom z niepełnosprawnościami. Zapoznaj się ze szczegółami naszej propozycji.

Wskazówki do urządzenia łazienki

Łazienka w hotelu, a właściwie pomieszczenie w budynku przygotowywanym pod hotel. Placówką ma zarządzać jedna z fundacji. Wnętrze miało być przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, dokładniej dla mężczyzn, dlatego działaliśmy zgodnie z prawnymi wytycznymi.

Pomieszczenia gwarantujące funkcjonalność wspomnianej grupie docelowej podlegają pod Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich
usytuowanie, w którym określa się wyposażenie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dla osób niepełnosprawnych oraz normę DIN 18024-2. 

previous arrow
next arrow
Slider
 

Co znajdziesz we wnętrzu?

Dobór płytek następował przy konsultacji z projektantem zewnętrznym, który projektował pozostałe pomieszczenia hotelu, ponieważ chodziło o ujednolicenie zaproponowanych stylów.

Wnętrze powstało przy użyciu płytek z grupy DOMINO. Na ścianę zaproponowaliśmy płytki REN GREY, natomiast na podłogę – ASPEN BEIGE. Wycena płytek +/- 2 tys zł.

Armatura została dobrana z produktów dedykowanych osobom z niepełnosprawnością. Zatem wybór padł na markę Cersanit ma w ofercie elementy ceramiki sanitarnej – ETIUDA + firma KOŁO – zestaw poręczy ściennych LEHNEN.
Wycena armatury +/- 6 tys zł.

Publiczny charakter projektowanej łazienki spowodował, że w przestrzeni nie przewidywaliśmy dekoracji. Liczyła się tutaj wyłącznie funkcjonalność.

wizualizacja: Joanna Wierzbicka (Salon łazienek Gostyń)

Zapytaj o ofertę: 535 707 531 lub e-mail: jwierzbicka@jeta.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *