Imitacja cementu od Niro Granite, tylko w JETA!

Cement, jak sama nazwa wskazuje to imitacja cementu. Kolekcja produkowana jest przez włoską grupę Niro Granite. Od 2019 roku z powodzeniem sprzedajemy tę serię płytek gresowych na wyłączność w Polsce. Poznaj je bliżej i wybierz się do salonu!

.

Firma Niro Granite powstała w Szwajcarii a kolekcja cement produkowana jest w Malezjii.

Płytki gresowe w kolekcji

Kolekcję Cement sprzedajemy w Polsce w 3 z 4 kolorów: Bone, Taupe i Antracite. Dostępna jest w 2 wymiarach: 60×60 oraz 120×60 cm.

Cechą charakterystyczną gresów z serii jest niepowtarzalność płytki. Produkty mają wiele tzw. twarzy. Płytki powstają poprzez nadrukowanie plamek typu wzór lastryko, czyli przypadkowe połączenie ich z cementem. Stąd nie ma gwarancji, że w Twoim zamówieniu będą płytki o identycznej strukturze, jak zobaczysz na ekspozycji lub na zdjęciu w internecie. To czyni Twoją łazienkę jeszcze bardziej indywidualnym wnętrzem.

Dlaczego imitacja cementu?

Sam cement bez dodatków i zabezpieczeń nie jest produktem trwałym w warunkach panujących w łazience. Obserwujemy jednak coraz większe zainteresowanie takim wzorem i strukturami, dlatego szukamy produktów, które stanowią dobrą inwestycję, o czym decyduje nie tylko cena, ale i wytrzymałość. Jednocześnie zostają zachowane cechy wyglądu cementu.

Bone

previous arrow
next arrow
Slider
 

Taupe

previous arrow
next arrow
Slider
 

Antracite

previous arrow
next arrow
Slider
 

Wybrane wizualizacje z kolekcją Cement

Wizualizacja z użyciem kolekcji JETA na wyłączność w Polsce. Seria gresów Bloom oraz Cement. Projekt Diana Kwiatkowska, salon łazienek w Warszawie

Inwestycja u stałych Klientów z Niro Granite

Cecha jaką określa kompozycja użytych płytek to PROSTOTA w swojej formie stanowiąca o pięknie całości. Projekt aranżacji łazienki stworzony przez naszą projektantkę powstał na zamówienie stałych Klientów. Na podstawie przebytej drogi projektowej chcieli otrzymać ponadczasowy projekt, bez zbędnych dekoracji, wpisujący się w klimat całego domu.

Kolekcje wybrane do projektu to Essent White 30×75 cm oraz Colour Black 30×75 cm od Tubądzin oraz Niro Granite GNB24 120×60 cm.

Koszt płytek: 4 361,83 zł przy całkowitym metrażu łazienki około 7 mkw.

wizualizacja: Weronika Kazieko (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: tel. 575 002 252 lub wkazieko@jeta.pl

2 kolekcje własne JETA w 1 łazience

Ciekawy koncept poniższej wizualizacji łazienki opiera się o połączenie Niro GNB24 na posadzce i płytek JETA Arty oraz Kyoto. Dodatkiem jest wzorzysta płytka z kolekcji Modern marki Paradyż.

Klientom chodziło o uzyskanie jasnego wnętrza, mającego rozświetlić małe pomieszczenie. Do tego zastosowaliśmy dodatek nadający charakteru. To mniejsza łazienka na parterze domu 4-osobowej rodziny. Powierzchnia niecałe ok. 3,5 mkw.

previous arrow
next arrow
Slider
 

wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: 575 002 252, e-mail: dgebski@jeta.pl

Dodaj komentarz