targi mieszkań i domów

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu odpowiadają na potrzeby mieszkańców miasta i okolic związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem, finansowaniem i inwestowaniem w mieszkania i domy. MTP zapraszają!

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu – edycja 2020

Będziemy na Ciebie czekać na 16 m2! Będziesz mieć okazję spotkać się z projektantami i zespołami pracującymi w naszych 2 salonach:

Za każdym razem przygotowujemy niespodzianki dla odwiedzających nas Gości. Nasze stoisko da Ci szansę poznania kolekcji międzynarodowych producentów, które pod szyldem JETA mamy na wyłączność w Polsce. Zawsze przywozimy ze sobą armaturę sanitarną, nowości rynkowe, ciekawostki i głowy pełne pomysłów czekających na realizację w Twojej łazience. To co, do miłego zobaczenia?!

Plan hali z oznaczonym stoiskiem JETA

Krótka relacja z wiosennej edycji 2019

Edycję jesienną kierownik salonu łazienek w Komornikach Dawid Gębski skomentował następująco:

Targi pokazują, że JETA nadal kreuje rynek wykończenia wnętrz. Jako jeden z niewielu podmiotów tego typu decydujemy się na wystawianie na targach i pokazywanie najnowszych trendów w wykończeniu łazienek już podczas zakupu konkretnego mieszkania/budynku.
Architektura powstająca w Poznaniu jest coraz bardziej charakterna. Powstaje wiele budynków o nowoczesnej, wielkomiejskiej architekturze.

Jeżeli chodzi o pytania/zainteresowanie klientów. To nadal elementem najbardziej przykuwającym wzrok były płytki o nieoczywistych kształtach, wzorach, strukturach i kolorach. Płytki CODICER, czy ZYX. Drugim elementem o który bardzo często pytali goście targowi były płytki o dużych formatach – seria ULTIME – Cerrad.

Oczywiście Nasze marki własne, które wystawialiśmy przekonywały klientów bardzo ważną cechą obecną w projektowaniu pomieszczeń – niepowtarzalnością. Nie są to produkty, które są dostępne w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu, tylko ich dystrybucja jest ograniczona. Wyjątkowość / niepowtarzalność / unikatowość / … są cechami których klienci szukają coraz częściej – nie chcą wnętrz powtarzalnych, oklepanych, ….

.

Dodaj komentarz