targi domów, głogowska Poznań, międzynarodowe targi poznańskie, targi mieszkań i domów, MTP, targi mieszkaniowe,

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu odpowiadają na potrzeby mieszkańców miasta i okolic związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem, finansowaniem i inwestowaniem w mieszkania i domy. MTP zapraszają!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tereny wystawiennicze międzynarodowych targów w Poznaniu goszczą cyklicznie imprezę, na której my także jesteśmy, czyli Targi Mieszkań i Domów. We wrześniu 2019 zajmujemy stanowisko E22.

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Przychodząc do nas spotkasz zespół specjalistów branży łazienkowej, który na co dzień czeka na Ciebie w salonie łazienek w Komornikach oraz w salonie łazienek przy al. Solidarności w Poznaniu. Co za tym idzie obejrzysz podczas Targów najciekawsze naszym zdaniem produkty dostępne na rynku łazienkowym. Zasięgniesz opinii projektantów, skorzystasz z porady, umówisz się na bezpłatny projekt łazienki pasujący do Twojego wymarzonego mieszkania. Kto wie, może nawet, jako najbardziej zainteresowany gość stoiska JETA – otrzymasz upominek niespodziankę…

Lubimy Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako miejsce oraz Targi Mieszkań i Domów jako wydarzenie. Jesteśmy jego stałym uczestnikiem. Spotykamy się tutaj z najnowszymi trendami deweloperskimi, obserwujemy usytuowanie łazienek w mieszkaniach, ich wielkość, na prezentowanych przez inwestorów makietach osiedli. Dzięki temu wiemy z czym możesz do nas przyjść, jakie atuty mają te pomieszczenia, albo jakie przeszkody do realizacji pomysłu mogą Cię spotkać.

Tworzymy wnętrza dla Ciebie realizując własną pasję do projektowania i szukania najlepszych rozwiązań. Używamy do tego niedostępnych nigdzie indziej w Polsce kolekcji płytek ceramicznych, łącząc je z produktami najpopularniejszych marek.

Skorzystaj!

Targi Mieszkań i Domów to prestiżowe spotkanie przedstawicieli branż związanych z lokalami mieszkalnymi, czy użytkowymi. Pod jednym dachem zobaczysz przegląd szerokiego spektrum ofert, skorzystasz z rabatów, spotkasz ekspertów. Porozmawiasz o kupnie, wynajmie i urządzaniu.

Ciekawym elementem są także bezpłatne seminaria dotyczące najmu i zakupu oraz spraw finansowych związanych z mieszkaniami i domami. Podczas obu dni targów kilkunastu fachowców wygłosi swoje prelekcje.

Rodzice mogą spokojnie zabrać ze sobą pociechy, ponieważ jak zwykle jest przewidziana strefa dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *