styl pałacowy

Styl pałacowy w łazience glamour. 2 wizje tej samej łazienki

Efektowny styl pałacowy w łazience wymaga gustownego połączenia wielu elementów. W prezentowanej realizacji zobaczysz wyposażenie i wykończenie pochodzące aż od 9 producentów…

Wizualizacja a styl pałacowy

Kidy myślisz pałac, zapewne wyobrażasz sobie miejsce pełne szlachetnych kolorów. Być może jest tam złoto, może wytworny granat. Do tych dwóch popularnych skojarzeń i charakterystycznego ornamentowo-kwiatowego wzornictwa, odwołał się projektant JETA w swoich dwóch propozycjach.

Subtelna wersja stylu pałacowego
Styl pałacowy z charakterem

Oba pomieszczenia czerpią ze stylu glamour, czyli są efektowne i pełne pałacowego przepychu. Zwróć uwagę na dobór bar i wzorów. Jest ich obiektywnie dużo: w jednej jest brąz, ecru, złoto, a w drugiej znajdziesz granat, czerń i biel. Przy zachowaniu podziału stref w obrębie łazienki, tworzą nowoczesną komnatę, gdzie jako pani/pan domu z przyjemnością codziennie zajrzysz.

Wymagania wobec funkcji pomieszczenia

Poza oczywistą estetyką, która była w tym pomieszczeniu najważniejszym elementem, kluczowe dla inwestorów również był aspekt praktyczny.

Z tego powodu powstała kabina prysznicowa na całą szerokość wnętrza, natomiast pralka znalazła miejsce w powstałej wnęce wychodzącej do przyległej garderoby.

Pomysł na styl pałacowy

Pomysł oparty został o wykorzystanie płytek od różnych producentów: po pierwsze Tubądzin, Paradyż, ponadto Cerrad, Ceramica dell arte. Podobnie wybór armatury jest także zróżnicowany: Radaway, Excellent, ponadto Koło, Massi, dodatkowo Tres.

Koszt łazienki: 13.000 zł

wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: 575 002 252, e-mail: dgebski@jeta.pl

Zobacz inne łazienki w stylu glamour

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *