Poznań salon łazienek Komorniki

JETA ul. Poznańska 140 Poznań – Komorniki

575 002 252
komorniki@jeta.pl

Wirtualna wycieczka

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 1000 – 2000
sob. 1000 – 2000
nd. 1000 – 1800

Przyjdź zobaczyć kolekcje własne marki JETA!

Mamy płytki, których nie ma nikt inny w Polsce!

Warto wiedzieć, że Poznań salon łazienek to…

Miejsce, które możesz odwiedzać od listopada 2016 roku. Obejrzysz tu przykładowe boksy łazienkowe, dzięki czemu na żywo zapoznasz się z możliwościami połączeń wybranego asortymentu z naszej bogatej oferty.

Mamy własne kolekcje i nowe kolekcje Paradyża a także nowości z Tubądzina, Cerradu czy Vinderena. To, co zobaczysz, czy z czym wybranym do nas przyjdziesz, zostanie przez profesjonalny zespół przedstawione w formie bezpłatnej wizualizacji Twojej łazienki.

Oferujemy płytki, ale i ceramikę oraz armaturę

Dzięki temu, doradzimy w doborze odpowiednich materiałów, takich jak:

  • płytki ceramiczne ( inaczej mówiąc: flizy, kafle, gres, glazura, terakota),
  • armatura sanitarna, czyli kabiny prysznicowe ( i tu polecamy kabiny marki Radaway), wanny, umywalki, toalety, bidety, baterie łazienkowe a w szczególności: baterie umywalkowe stojące nablatowe, baterie prysznicowe, czy wannowe.

Nie ważne czy masz łazienkę o przestronnym wnętrzu, czy mniejszą łazienkę w bloku, u nas masz pewność, że doradzimy Ci najlepiej jak to tylko możliwe. Będziesz miał możliwość zobaczenia projektu swojej nowej łazienki przed przystąpieniem do prac remontowych. Zapraszamy do największego w regionie salonu łazienkowego JETA Poznań – Komorniki.

PROJEKTANCI

Dawid Gębski – Weronika Kazieko – Paulina Pańczak

WNĘTRZE SALONU

Poznań salon łazienek
Poznań salon łazienek