płytki cersanit opoczno

Płytki Cersanit Grand Concept w salonach JETA

Salon łazienek w Warszawie, salony łazienkowe we Wrocławiu, salony łazienek w Poznaniu i inne lokalizacje JETA, to miejsca, gdzie znajdziesz płytki Cersanit. Sprawdź wybrane propozycje i nasze autorskie wizualizacje wnętrz!

Grand Concept

Grand Concept skupia płytki Cersanit (Opoczno) odpowiadające najpopularniejszym trendom aranżacyjnym. W salonach JETA znajdziesz kolekcje w ramach Grand Concrete inspirowane strukturą betonu oraz Grand Stone odwzorowujące niesamowite wzornictwo szlachetnego kamienia.

Płytki Cersanit Opoczno wymienionych linii to gresy pozwalające odwzorować to, co w naturze najpiękniejsze. To płytki tzw. tonalne, czyli posiadające wiele twarzy, wariantów. Technicznie istotnym aspektem jest to, że są przystosowane do ogrzewania podłogowego. Standardem obecnie jest posiadanie w ofercie płytek rektyfikowanych i o takowej właśnie czytasz. Są to precyzyjnie docinane kafle, dzięki czemu zastosujesz 2 mm fugę.

Newstone i Grava

Wizualizacja Joanny Wierzbickiej z salonu łazienek w Gostyniu znajdziesz ja na kolejnej stronie tego artykułu.

Newstone Grey i Light Grey

Poniżej obejrzysz wizualizację łazienki projektu Anny Pilch (Salon łazienek w Poznaniu Al. Solidarności). Pomieszczenie w domu typu bliźniak, którego użytkownikami są rodzice i ich siedmioletni syn.

newstone opoczno cersanit
previous arrow
next arrow
Slider

.

Dodaj komentarz