płytki Cerrad

Płytki Cerrad w projektach JETA

Płytki Cerrad to popularne produkty wykorzystywane w łazience. Artykuł przybliża temat płytek wielkoformatowych i pokazuje różnorodność kolekcji.

Cerrad Cambia

Płytki Cerrad Laroya

Płytki z kolekcji Laroya widzisz na zdjęciu głównym – wizualizacja Joanny Wierzbickiej. Kolekcja została stworzona z myślą o produkcie mogącym stanowić tło najróżniejszych aranżacji wnętrz. Czy sprawdza się w tym? Możesz ocenić oglądając zestawienie ze szklanym insertem na wspomnianej grafice. Cerrad Laroya to płytki gresowe drewnopodobne. Omawiana linia produktów ma 12 tzw twarzy, czyli wyraźnych rysunków drewna o takiej częstotliwości powtórzeń – 12 różnych wzorów. Gres szkliwiony z nadrukiem cyfrowym, Matowa powierzchnia.

płytki Cerrad Laroya Desert
wizualizacja: Ewa Czereba (Salon Wrocław Karmelkowa)
płytki Cerrad Laroya Brown, 91 zł/mkw
wizualizacja: Joanna Wierzbicka (Salon łazienek Gostyń)

Jak wykorzystać płytki łazienkowe w dużym formacie?

Rozważając remont łazienki, możesz wziąć pod uwagę stworzenie spójnej przestrzeni we wnętrzu, jak i poza nim. Intrygującym trendem jest wykończenie pełnej powierzchni mieszkania, czy piętra w domu jednorodzinnym za pomocą jednego rodzaju płytek. By było to możliwe kolekcja kafli łazienkowych powinna być szeroka, funkcjonalna, w uniwersalnym kolorze. Montego spełnia te warunki, co więcej nadają się zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz. Inspiracją do powstania wzoru był oczywiście beton. Dzięki czemu stworzysz modne industrialne wnętrze, zaprojektujesz podłogę w loftowej łazience i będziesz czuć się bezpiecznie.

Kafle łazienkowe z kolekcji Montego są rektyfikowane, oznacza to, że zestawisz ze sobą różne formaty płytek, dzięki wyrównanym brzegom i ostrym krawędziom płytek. Wielkości kafli mają dokładność 0,2 mm a kąt płytki wynosi 900. Płytki ceramiczne nie poddane temu procesowi mogą mieć różne wielkości, co jest dopuszczane przez normy, jednak nie daje takiego efektu, jak kafle łazienkowe imitujące naturalne materiały, jak kamień. Z płytek rektyfikowanych bez problemu stworzysz mozaikę.

Płytki Cerrad Tacoma

Cerrad Tonella

.

Dodaj komentarz