ubikacja w bloku

Piękna ubikacja w bloku. Inspiracje JETA

Siedzisz tam i czytasz czasopisma? Zamykasz się przed światem, by odetchnąć? Najlepsze pomysły przychodzą do Ciebie właśnie tam? Nie wstydź się! Dużo ludzi tak ma! Ubikacja w bloku lub dodatkowa toaleta w domku, to ciasne pomieszczenia, sprzyjające porządkowaniu myśli. Mogą też być piękne! Sprawdź!

Co ma pomieścić ubikacja w bloku?

Niestety najczęściej, z powodu małej przestrzeni, zaledwie kompakt WC i ewentualnie szafkę do przechowywania w formie pawlacza, czy zabudowy. Jeśli masz możliwość, zamontuj mikro umywalkę. Ułatwisz zachowanie higieny wśród użytkowników, wyrobienie dobrych nawyków u dzieci. Pomieszczenie zyska na funkcjonalności. Skoro masz te dwa istotne elementy wyposażenia, weź pod uwagę dodatki, jak wieszak na ręcznik i lustro.

ubikacja w bloku

Gdy nie wiesz, na co spojrzeć najpierw

Innym rozwiązaniem jest zastosowanie ciekawych płytek. Gdy masz do czynienia z ciasnym pomieszczeniem, rozświetla je jasne kolory, oryginalny kształt kafli, czy intrygująco rozwiązana podłoga. Uwagę zwraca także nablatowa mała umywalka. Takie wnętrze zaciekawia, nie wiesz gdzie najpierw spojrzeć…

Inspiracje przygotowali:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *