łazienka z płytkami Paradyż

Mała łazienka z płytkami Paradyż Tonnes

Niewielki metraż, na szczęście niewielki przewód wentylacyjno-kanalizacyjny brak okna – z takim pomieszczeniem przyszło zmierzyć się projektantce JETA w salonie łazienek Warszawie. Tak powstała łazienka z płytkami Paradyż, a dokładniej z kolekcją Tones.

.

Czym charakteryzuje się łazienka z płytkami Paradyż?

Przede wszystkim wybór kolekcji nie jest przypadkowy. Projektantka postanowiła na jeden zestaw płytek łazienkowych, ponieważ zawiera wszystko to, co jest niezbędne małej łazience. Paradyż Tonnes to jasna paleta barw, subtelne, ale ciekawe dekory i płytki rektyfikowane do zastosowania na podłodze.

Ściany

Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń, co ma ogromne znaczenie w tak ciasnym pomieszczeniu. Zostały zagospodarowane 3 z 4 ścian. Ściana z drzwiami pozostała wolna. Kafelki łazienkowe zaproponowano na wszystkich według zastosowania dla danej przestrzeni. Dekor przypominający origami w dolnej części ścian, przy których umieszczono kabinę prysznicową. Koszt płytki to 60zł/m2. Zabudowę umywalki oraz półeczkę pod nią i ścianę, na której jest wraz z lustrem – podkreślono kafelkami w kolorze wiosennej zieleni. Pod lustrem zaproponowano stosunkowo niewielką strefę białych płytek z subtelną strukturą kratki (50zł/m2). Kolejny typ płytek łazienkowych to białe gładkie elementy kolekcji (50zł/m2). Ścienne płytki Paradyż mają podstawowe wymiary 30×60 cm.

Podłoga

Podłoga jest najciemniejsza w całej aranżacji. Neutralne szarości to płytki do siebie przylegające, między którymi prawie nie widać granic rozmiarów. Dzięki temu podłoga wygląda na jednolitą płaszczyznę.

wizualizacja: Anastazja Leydo

(Salon łazienek w Warszawie, ul. Marywilska)

Dodaj komentarz