łazienka stylizowana na loft

Łazienka stylizowana na loft z płytkami projektu Macieja Zienia

Niewielka łazienka stylizowana na loft w nowym apartamentowcu w sercu Poznania. Charakter wnętrza nawiązuje do historycznej, przemysłowej dzielnicy, w której zlokalizowany został budynek.

Jak uzyskano loftowy styl?

Charakterystyczne wnętrze udało się uzyskać dzięki produktom płytkarskim zaprojektowanym przez Macieja Zienia. Wykorzystano tutaj szereg dekoracyjnych elementów jak mozaiki, listewki oraz płytki w formie cegiełki.

Układ płytek nawiązuje do elementu, który zniknął już praktycznie z obecnych domów i mieszkań – lamperii. Przy okazji obejrzyj łazienkę w stylu nowoczesnego retro, gdzie zaproponowaliśmy podobne rozwiązanie.

Zaproponowane baterie, dzięki charakterystycznym kurkom, podkreślają charakter wnętrza

lamperie, czyli poziomy podział ścian z użyciem dekoru i dwóch różnych wzorów

Trik aranżacyjny

Ze względu na brak możliwości wkucia się w posadzkę z odpływem liniowym, a potrzebie wydzielenia strefy mokrej w pomieszczeniu, pod kabiną prysznicową powstał podest wykonany z czarnych płytek.

fabryczny styl w nowoczesnym wydaniu

Na wizualizacji oglądasz kabinę prysznicową firmy RADAWAY z odpływem liniowym WIPER. Oprócz tego baterie OMNIRES, konsolę + umywalkę Opoczno, stelaż + przycisk KOŁO, miskę WC – ROCA i grzejnik – LUXRAD. 

Koszt łazienki: 14.000 zł

wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: 575 002 252, e-mail: dgebski@jeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *