łazienka kobiety

Łazienka kobiety w mieszkaniu po rodzicach

Łazienka kobiety, która chciała urządzić mieszkanie po swojemu. Miała w tym 3 cele: przytulny charakter, inspirowany stylem angielskim, kojarzący się ze spokojem i sielskim nastrojem.

Co decyduje o kobiecym charakterze pomieszczenia?

Projektantka zaproponowała kolekcję płytek Tubądzin Amalia. Wybór uzasadniają dekory w delikatne desenie lub akwarelowe kwiaty, co decyduje o bardzo kobiecym charakterze wnętrza.

Pojawił się problem z odpływami. By ominąć niedogodności techniczne został zaprojektowany podest a na nim wanna wolnostojącą, która wygląda bardzo efektownie.

Kobiecego uroku dodają elementy takie jak delikatne lampy, oparte o ścianę lustro czy wieszak drabinka. To nowoczesne rozwiązania, popularne w designerskich pomieszczeniach. Na ścianie można też powiesić obrazki – niech łazienka wygląda jak pokój, a nie sterylne pomieszczenie do mycia!

przypatrz się szczegółom!

Więcej szczegółów

Łazienka kobiety mieszkającej samotnie w dość przestronnym mieszkaniu pozostawia szerokie pole do popisu aranżacyjnego. Nie trzeba zajmować przestrzeni schowkami. Można zagrać ciekawymi rozwiązaniami podkreślającymi jak wiele jest możliwości aranżacyjnych.

Ciekawa jest szklana ściana oddzielająca tuż za drzwiami przestrzeń prysznicową. Dzięki temu ściany otaczające wannę nie są zagospodarowane np. deszczownicą, i jak wspomnieliśmy wcześniej, mogą zostać wypełnione obrazkami lub innymi dekoracjami do powieszenia.

Jeśli uważnie się przyjrzysz, to za wanna dostrzeżesz krzesło-taboret, czyli poręczne miejsce do odłożenia ręcznika, by ułatwić sobie wyjście z kąpieli.

Krzesło, lustro, obrazki, lampy, drabinka – to wszystko elementy wyposażenia, jakie kobieta może wybrać wedle swojego gustu, a co być może ważniejsze – przearanżować niskim kosztem, gdy tylko będzie miała na to ochotę.

lustro, drabinka, lampy wiszące

wizualizacja: Diana Kwiatkowska (Salon JETA Warszawa ul. Marywilska)

Spytaj o ofertę: tel.: 533 358 982, via mail: warszawa@jeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *