łazienka 7 mkw

Łazienka 7 mkw w aranżacjach projektantów JETA

Łazienka 7 mkw daje wiele możliwości aranżacyjnych. Może być przestronna dla duetu i funkcjonalna dla większej rodziny. Co proponuje JETA? Zobacz!

Łazienka 7 mkw dla rodziny

To pierwsze pomieszczenie, które stało się inspiracją dla szerszego artykułu na temat tego metrażu łazienki. Głównym celem dla wnętrza było wygodne korzystanie dla czteroosobowej rodziny. Łazienka mieści się w domu jednorodzinnym. Dedykowana jest dla małżeństwa i dwójki dzieci. Uwzględnia potrzeby każdego z mieszkańców. Zmieściła się tu bowiem duża wanna wolnostojąca, prysznic, podwójna umywalka oraz WC i bidet.

Armatura do przestronnej rodzinnej łazienki:

Brodzik Radaway Zantos F 120×80 wybrany ze względu na jego duży rozmiar oraz właściwości antypoślizgowe, kabina prysznicowa Radaway Fuenta New KDJ 120×80 z powłoką Easy Clean, wanna wolnostojąca przyścienna Excellent Lila 160, WC i bidet Excellent kolekcja Ness, szafka z podwójną umywalką Koło Traffic, baterie łazienkowe marki Omnires.

Płytki użyte w projekcie:

  • kolekcja własna JETA: Bloom Moon oraz Bloom grey,
  • Cerrad Tassero bianco na podłodze,
  • Catalea desert na ścianę w pysznicu.
łazienka 7 mkw
brodzik radaway
previous arrow
next arrow
Slider
 

wizualizacja: Anna Walendzik (salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Gorzycka)

Zapytaj o ofertę: tel. 731 824 484 lub awalendzik@jeta.pl

Wąska łazienka w kamienicy

Widzisz na wizualizacji łazienkę dedykowaną małżeństwu z dziećmi. Jej niewątpliwym atutem jest okno, mające wpływ nie tylko na wentylację, ale i dopływ naturalnego światła rozjaśniającego łazienkę. Dla zapewnienia dyskrecji i jednocześnie możliwości regulowania ilości wpadających promieni słonecznych w oknie jest żaluzja.

Spójrz, co stało się w pomieszczeniem, dzięki zastosowaniu jasnych drewnopodobnych płytek z kolekcji Inpoint Tubądzin. Obok białych płytek ściennych z tej samej kolekcji przede wszystkim rozjaśniły pomieszczenie, optycznie wydaje się szersze, w czym pomogło także zaproponowanie dużego lustra bez ram.

Na podłodze gresy z kolekcji Inpoint ułożone wzdłuż długich ścian. Od miski WC rząd gresów All in White a po stronie umywalki – ciemne płytki imitujące postarzane drewno, co pasuje do klimatu starego budynku.

Łazienka o metrażu 7,5 mkw

łazienka w kamienicy
inpoint tubądzin
wąska łazienka
inpoint tubądzin
inpoint tubądzin
previous arrow
next arrow
Slider
 

wizualizacja: Martyna Werner, salon łazienek Ostrów Wlkp. ul. Poznańska 46 / ul. Gorzycka 34a

Zapytaj o ofertę! tel.: 509 433 247 lub e-mail: mwerner@jeta.pl 

Wybrane łazienki o podobnym metrażu

Łazienka z pralką i suszarką

cerrad tonella, łazienki poznań

Na planie łazienki tego nie widać, ale wspomniany w śródtytule sprzęt AGD jest wstawiony w słupek po lewej stronie. Dzięki jego lokalizacji powstała wnęka prysznicowa oraz ciekawa lokalizacja dla stelaża i miski WC. Ciekawe oświetlenie tworzy nastrój a widoczne czerwono-zielone dodatki podkreślają sezon świąteczny, czyli miesiąc w którym łazienkę projektowaliśmy.

wizualizacja: Zuzanna Dzwoniarska (salon łazienek w Poznaniu, Galeria Polskie Meble)

Zapytaj o ofertę: 510 207 346 lub e-mail: zdzwoniarska@jeta.pl 

Łazienka 6,67 m2

Inną wizualizacją pomieszczenia o powierzchni zbliżonej do 7 m2 jest propozycja stylizowana na klimat zimowo-świąteczny. Łazienka z płytkami Lake Stone z Opoczna dla młodego małżeństwa mieszkającego w domu wielorodzinnym.

wizualizacja: Joanna Wierzbicka (Salon łazienek Gostyń)

Zapytaj o ofertę: 535 707 531 lub e-mail: jwierzbicka@jeta.pl 

Dodaj komentarz