kobiecy salon kąpielowy

Kobiecy salon kąpielowy na poddaszu

Masz do dyspozycji duże pomieszczenie na poddaszu, gdzie z powodzeniem można zaprojektować kobiecy salon łazienkowy? Zobacz naszą wizualizację. Zainspiruj się projektem JETA!

Kobiecy salon łazienkowy – lista zmian

  • pierwotnie wanna i umywalki były umieszczone odwrotnie – przez to wchodziło się na bok umywalki. Wizualnie nie było to atrakcyjne, ponieważ blat był zbyt blisko światła drzwi jak na ten metraż.
  • wanna była wciśnięta pod skos przy misce ustępowej – tym razem mało atrakcyjne ze względu na komfort kąpieli.
  • właścicielka planowała narożną wannę, wciśniętą do samego końca. W ten sposób wszystko porozstawiane byłoby po ścianach a w centralnej części powstałby pusty plac.
  • zgodnie z propozycją projektantki, wanna została zamontowana na wprost drzwi, dzięki czemu prezentowała się lepiej, bo mogła trochę wejść pod skos.
  • autorka wizualizacji poleciła Klientce prostokątny model wanny, przeznaczony do zabudowy. Dzięki temu zaoszczędzono pieniądze, bo wanna dosuwana do ściany jest droższa, nawet mimo obłożenia mozaiką zaproponowanej wanny.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kobiecy-salon-lazienkowy-1-1024x576.jpg

Czym zagrać aranżacyjnie w dużym pomieszczeniu?

Są 3 istotne elementy wyposażenia łazienki do zastosowania w dużo większej przestrzeni, niż przeciętna.

Po pierwsze – kilka rodzajów płytek dla… urozmaicenia. Obok białych i czarnych marmurów z kolekcji Ceramstic, projektantka poleciła ponadto płytkę drewnopodobną w ciepłym odcieniu i delikatnej strukturze – nadaje wnętrzu dużo ciepła.

Poza tym dzięki oknom, w pomieszczeniu można hodować kwiaty. To super rozwiązanie. Dodaje to świeżości i uroku każdej łazience niezależnie od stylu w jakim jest urządzona.

W łazience zmieścił się także fotel, na którym można usiąść i np. pomalować paznokcie, czy nałożyć maseczkę na twarz i chwilę się zrelaksować.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kobiecy-salon-lazienkowy-2-1024x576.jpg

wizualizacja: Diana Danielczyk (Salon JETA Warszawa ul. Marywilska)

Spytaj o ofertę: tel.: 533 358 982, via mail: warszawa@jeta.pl

.

Dodaj komentarz