kafle łazienkowe

Kafle łazienkowe Montego w noworocznej ofercie Cerrad.

Kafle łazienkowe to obowiązkowe elementy, które nie tylko dekorują wnętrze, ale i zapewniają bezpieczeństwo ludziom i ułatwiają zachowanie higieny pomieszczenia. Co nowego pojawiło się na rynku w styczniu 2018 roku?

Kafle łazienkowe od Cerrad

Duże kafle łazienkowe formatu 80×80 cm, stanowiące bazę oferty, stały się jedną z wielkości, jakie można nabyć do urządzenia łazienki. Nowe formaty to: 60×60 cm, 30×60 cm, stopnica 30×60 cm oraz cokół 8×60 cm. Wybór dotyczy kolorów gris, desert, dust i grafit.

Jak wykorzystać kafle łazienkowe w dużym formacie?

Rozważając remont łazienki, możesz wziąć pod uwagę stworzenie spójnej przestrzeni we wnętrzu, jak i poza nim. Intrygującym trendem jest wykończenie pełnej powierzchni mieszkania, czy piętra w domu jednorodzinnym za pomocą jednego rodzaju płytek. By było to możliwe kolekcja kafli łazienkowych powinna być szeroka, funkcjonalna, w uniwersalnym kolorze. Montego spełnia te warunki, co więcej nadają się zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz. Inspiracją do powstania wzoru był oczywiście beton. Dzięki czemu stworzysz modne industrialne wnętrze, zaprojektujesz podłogę w loftowej łazience i będziesz czuć się bezpiecznie.

Kafle łazienkowe z kolekcji Montego są rektyfikowane, oznacza to, że zestawisz ze sobą różne formaty płytek, dzięki wyrównanym brzegom i ostrym krawędziom płytek. Wielkości kafli mają dokładność 0,2 mm a kąt płytki wynosi 900. Płytki ceramiczne nie poddane temu procesowi mogą mieć różne wielkości, co jest dopuszczane przez normy, jednak nie daje takiego efektu, jak kafle łazienkowe imitujące naturalne materiały, jak kamień. Z płytek rektyfikowanych bez problemu stworzysz mozaikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *