duża łazienka

Duża łazienka jako przestrzeń 3P w domu

Duża łazienka nazywana jest także salonem łazienkowym lub salonem kąpielowym. Przez słowo “duża” rozumiemy zazwyczaj pomieszczenie o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych. Przejrzyj projekty JETA!

Co ukrywa się pod skrótem 3P?

  • piękna,
  • praktyczna,
  • premium.

PIĘKNO

To pojęcie względne, zależy od gustu użytkowników łazienki. Nie istnieje obiektywne piękno, za to w przestronnym wnętrzu estetyczne jego urządzenie oddziałuje ze zdwojoną siłą. W salonach JETA np. z Poznania, Wrocławia, czy Warszawy, skąd wizualizacje znajdziesz już na naszej stronie, kładziemy nacisk na wspomnianą estetykę. Połączenie zgodnego z gustem klienta koloru, stylu z wygodnym rozmieszczeniem wyposażenia, jest kluczem do efektu WOW, nad którym zawsze pracujemy.

PRAKTYCZNOŚĆ, czyli wygoda

Wbrew pozorom łatwo jest przesadzić , gdy m a się do dyspozycji dużą przestrzeń. Popularnym błędem jest dobranie zbyt wielu elementów wyposażenia oraz zbyt małe odstępy między nimi, by komfortowo z nich korzystać. Dlatego tak cenna jest pomoc specjalistów projektowania wnętrz. W salonach łazienek JETA możesz spotkać zarówno projektantów, jak i wykwalifikowanych doradców, którzy doradzą Ci w procesie wyboru płytek ceramicznych, armatury, baterii łazienkowych i dodatków.

PREMIUM

Być może zastanawiasz się, dlaczego akcentujemy premium dzieląc się inspiracjami dla dużych powierzchni, przecież wyposażenie premium jest możliwe do zastosowania także w małych łazienkach. Zgadza się! Często jednak Klienci przychodząc do nas stwierdzają: mam takie duże pomieszczenie do zagospodarowania, proszę mi polecić ceramikę lub armaturę z górnej półki. Chcę “ukoronować” tę łazienkę, dopełnić, mieć coś, co zwraca uwagę.

Jak widzisz nasze 3P wzajemnie na siebie wpływa a odpowiedni balans między tymi aspektami jest kluczem do sukcesu aranżacji wnętrza.

Poszukamy wspólnie piękna, funkcjonalności i oferty z górnej półki w propozycjach z naszych salonów?

Elegancki salon kąpielowy

Piękno realizuje się w elegancji i najlepszym dowodem na to jest projekt Zuzanny Dzwoniarskiej z salonu łazienek w Poznaniu (Galeria Polskie Meble). Wyborem klientów była granatowa płytka użyta w przestrzeni łazienki w taki sposób, by jej nie przytłoczyła. Na wybranym przez nas kadrze widzisz 2 kolekcje: Reflection Tubądzin i Grava White Opoczno.

Salon kąpielowy glamour

Projekt Diany Danielczyk, który widzisz powyżej pochodzi w pierwszego kwartału 2019 roku.

Zwróć uwagę ile wzorów płytek ceramicznych udało się połączyć w ramach efektu glamour. Natomiast ze względu na kształt pomieszczenia i skosy, każda wnęka znalazła zastosowanie i pełni inną funkcję. Użytkownicy łazienki mogą swobodnie z niej korzystać.

Wzór białego marmuru, który widzisz na ścianach i podłodze w kwietniu 2020 roku mamy dostępny w 3 kolekcjach własnych: White LUXSpider LUXInsignia. W tych kolekcjach odnajdziesz wartość premium, bowiem marmur karraryjski jest międzynarodowym symbolem luksusu (prawdziwy jest wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie).

Damsko-męski salon kąpielowy

Salon kąpielowy stworzony przez tę samą projektantkę we Wrocławiu w 2018 oparty jest o ten sam pomysł połączenia kolorystycznego, czyli klasycznej bieli, eleganckiego grafitu i płytek drewnopodobnych. Tutaj jednak, co wyraźnie widać na powyższym kadrze, podzielone są przestrzenie. Strefa prysznicowa nazwana przez autorkę męską z kobiecą częścią wyposażoną w efektowną wannę. Geometria decyduje o efekcie WOW a zarazem dostrzegamy indywidualizm w każdej ze stref.

Minimalistyczny salon kąpielowy

Projekt przygotowała Milena Aksamit w 2018 roku, w salonie łazienek JETA we Wrocławiu. Wówczas hitem w naszych salonach była kolekcja Pietrasanta marki Tubądzin. To pierwsze płytki ceramiczne ze wzorem marmuru karraryjskiego i dużym formacie w naszej ofercie, które tak bardzo spodobały się klientom.

Ideą tego wnętrza jest przemyślane minimalistyczne podejście do przestrzeni. Celowo, co możesz zobaczyć w tym artykule o zagospodarowaniu salonu, nie znajdziesz otwartych półek a część z nich jest pochowana we wnękach. Piękno odnajdziesz zapewne w połączeniu kolorów bieli i szarości/grafitu z drewnem.

.