retro płytki, arte grey codicer, arte codicer, płytki rustykalne

Czarno-białe retro płytki Codicer Arte i Oxford

Kolekcja Arte Codicer to retro płytki hiszpańskiej produkcji, które inspirują naszych Klientów. Pasują do wnętrz w stylu vintage, czy śródziemnomorskim. Sprawdź, czym się charakteryzują!

Charakter Arte Codicer

To płytki gresowe, zatem są bardziej wytrzymałe. Nadają się nie tylko na ścianę, ale również na podłogę, czy na balkon lub taras. Z powodzeniem ułożysz je w kuchni, łazience w lokalu gastronomicznym. Charakteryzują się pięknymi rustykalnymi wzorami roślinnymi w kolorze białym, czarnym i szarym w zależności od płytki. Są mrozoodporne i mają format 25×25 cm.

Kwadratowe kafle dają się układać w geometryczny wzór przypominający elegancki dywan. To ciekawe pośrednictwo między klasyką a nowoczesnością, decyduje o unikatowości takiej dekoracji. Na ścianę lub podłogę pokryte tymi gresami można patrzeć bez końca, za każdym razem odnajdując ciekawy, choć powtarzalny szczegół, sprawiający, że dostrzega się inny symetryczny układ, niż wcześniej.

Wizualizacje z płytkami Arte Codicer

Arte Codicer + Paradyż Moonlight dla rodziny 2+2
arte codicer
arte codicer

Cała koncepcja łazienki jej styl i kolorystyka opierała się na płytkach Arte Grey (Codicer), w których klientka zakochała się od samego początku.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2020-arte-02.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie arte-grey.jpg

Oxford Codicer