łazienka na parterze

Mała łazienka na parterze domu

Łazienka na parterze domu, którą widzisz, ma wymiary 1,83m x 2,17m. Jest w niej dostęp dziennego światła dzięki oknu usytuowanemu na ścianie równoległej do drzwi. Niewielka powierzchnia skłoniła projektantkę JETA do zastosowania praktycznych tipów. Zapoznaj się z nimi.

Wizualizacja z marką Tubądzin

Wnętrze o charakterze nowoczesnym optycznie skorzystało, dzięki wykorzystaniu kolekcji Blinds od Tubądzin.

To niezwykły zestaw płytek łazienkowych, nawiązujący kolorystyką do plaży, molo, morza. Stonowane odcienie, barwa piasku, to spokój i jasny miły dla oka klimat we wnętrzu. Podłoga w całości została wyłożona antypoślizgowymi płytkami gresowymi o wymiarach 44,8×44,8cm (65zł/szt.). Strefy w łazience wyznaczają płytki ścienne oraz dekory o wymiarach 59,8×29,8cm (oba rodzaje ca. 39zł/szt.). Nowoczesny styl podkreślają listwy ścienne Steel (29zł/szt.).

Mała łazienka na parterze a praktyczne strefy

Dekor ułożony za drzwiami w poziome pasy, oddzielony pionową listwą imitującą stal. Następnie strefa mycia i kosmetyczna z lustrem bez ram. Umywalka nablatowa stoi na półce wykonanej z płytek. Pod nią nieco mniejsza półka wykonana w analogiczny sposób. Tym samym powstała otwarta przestrzeń na przechowywanie. Okno zasłonięte roletami rzymskimi zostało podkreślone dwoma dekorami z każdej strony ułożonymi tak samo, jak wspomniana kolumna dekorów za drzwiami. Otrzymano dekoracyjną a zarazem minimalistyczną ścianę.

łazienka na parterze

Na ścianie równoległej do lustra wydzielono 2 strefy. Jedna to kolumna dekorów i płytek ściennych będąca przedłużeniem ze ściany okiennej. Następnie niewielki załom podświetlony oświetleniem LED, stanowczo oddzielający toaletę od miejsca dedykowanego braniu prysznica. Kabina prysznicowa to dwie szklane ściany usytuowane w rogu zaraz po prawej stronie od wejścia.

wizualizacja: Katarzyna Mrozińska

Salon łazienek Ostrów Wielkopolski ul. Gorzycka, ul. Grabowska oraz Pleszew

.

Dodaj komentarz